Press "Enter" to skip to content

Natūrali kosmetika: kaip  ją  išsirinkti ir ką žinoti?

Vis daugiau žmonių pereina prie ekologiškų ir natūralių produktų. Vis daugiau žmonių galvoja apie tai, ką valgo ir kuo maitina savo vaikus. Į populiarumo viršūnes kopia tvarioji mada. Vis dažniau kosmetikos skyreliuose namuose atsiranda ir natūralios kosmetikos gaminiai. Ilgą laiką tai buvo kažkas naujo mūsų rinkoje, todėl natūralu, kad kosmetikos gamintojai iki šiol sulaukia daugybės klausimų iš klientų, kurie vis dar nežino, kuo natūrali kosmetika yra kitokia ir kaip reikėtų ją naudoti.

 

Kodėl verta rinktis natūralumą?

Labai dažnai, kai kalbama apie kosmetiką, reikėtų suprasti, kad ji naudojama mūsų kūnui. O mūsų kūnas turi būti nuolat prižiūrimas. Kai kalbama apie kosmetikos poveikį, daugybė moterų prioritetą skiria efektyvumui ir greitam rezultatui. Ilgą laiką kosmetikos gamintojai ir patys tai akcentavo savo reklamose ir pristatymuose.

 

Tačiau pastaruoju metu pasaulis siūlo atsisakyti vartotojiško požiūrio ne tik į prekes, bet ir į savo kūną bei sveikatą. Pirmiausia, specialistai atskleidžia, kad efektyvus ir greitas rezultatas nereiškia nieko kito kaip cheminę kosmetikos priemonių sudėtį ir agresyvias medžiagas joje. Tai nėra geriausias pasirinkimas mūsų kūnui. Dažnai natūrali kosmetika iškeliama kaip vertingesnis pasirinkimas, nes tai yra tai, kas mūsų kūnui yra priimtina. Renkantis natūralią kosmetiką verta susimąstyti apie tai, kai ji veikia mūsų organizmą. Pavyzdžiui, jeigu vengiate stiprių cheminių medžiagų savo mityboje, kodėl tokias pačias turėtumėte tepti ant savo kūno?

 

Kaip rinktis natūralią kosmetiką?

Verta žinoti, kad natūralios kosmetikos gamintojams keliami atitinkami reikalavimai, kuriuos atitikus galima prekiauti produktais. Tai reiškia, kad pirkėjai turi būti užtikrinti, kad tai, ką jie laiko natūralia kosmetika, tikrai yra natūralu ir pagaminta tik iš natūralių medžiagų. Pavyzdžiui, yra nustatyta, kad natūralioje kosmetikoje negali būti jokių sintetinių medžiagų, o ekologiškoje kosmetikoje gali būti naudojami tik ekologiniuose ūkiuose užauginti produktai. Apie tai savo produktų aprašymuose mini ir patys pardavėjai.

 

Tokių parduotuvių Lietuvoje galima rasti daug. Pavyzdžiui, populiarus natūralios kosmetikos gamintojas Burkalifa savo klientams siūlo platų gaminių pasirinkimą. Žinoma, jog populiariausi pasirinkimai yra kosmetika, kur skirta rankų ir veido odai. Tačiau https://burkalifa.eu interneto parduotuvėje galima rasti daug platesnį pasirinkimą.

 

O svarbiausia, kad pasirinkimas ž ne tik moterims, bet ir vyrams, bei vaikams. Jau laikas atsisakyti stereotipų, kurie sako, kad kosmetika skirta tik moterims. Rūpintis savo kūnu ir sveikata turime nuo mažumės, nesvarbu, kokios lyties esame. Todėl vis daugiau natūralios kosmetikos siūloma ir vyrams bei vaikams.