Natūralūs namų kvapai – puiki verslo dovana partneriams

Norint pasirinkti tinkamą prabangų namų kvapą savo namams, reikia apgalvoti ir apgalvoti kvapą, kuris reprezentuotų jus ir jūsų namus. Tinkami namų kvapai gali sukelti prisiminimus, sukurti sceną arba sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą jūsų namuose. Perskaitykite mūsų informacinį vadovą, kuris padės padaryti teisingą pasirinkimą. Kokį namų kvapą rinktis jeigu tai dovana verslo partneriams? Kvapiosios žvakės sukuria šiltą jūsų namų švytėjimą ir sušildo pojūčius įvairiais kvapais. Be nuostabių aromatų, kuriuos sukuria, kvapiosios žvakės taip pat suteikia šilumos ir šviesos, kad sukurtų jaukią atmosferą.

Prabangios kvapnios žvakės, pagamintos iš geriausių natūralių ir tradicinių ingredientų mišinių, palieka gaivų kvapą, kuris skamba jūsų namuose. Taip pat tai gali būti kambario difuzoriai. Kambario difuzoriai: Kambario difuzoriai yra nendrių lazdelių rinkinys, kuris yra kvapniame aliejaus ir alkoholio tirpale. Nesvarbu, ar jūsų kvapai yra lengvi ir gaivūs, ar intensyvūs ir šildantys, o pagrindinės gėlių, vaisių ar medienos natos, kambario difuzoriai suteikia ilgai išliekantį kvapą namams. Kambario difuzoriaus skleidžiamas aromatas paprastai išlieka ilgiau nei žvakės ar standartinio oro gaiviklio, todėl manoma, kad juos naudoti saugiau nei žvakes, nes jie neturi liepsnos. 

Kaip naudoti namų kvapą savo namuose.

Kvapiosios žvakės: sudeginus žvakę, patariama apkarpyti dagtį iki maždaug pusės centimetro aukščio. Taip suvaldysite liepsną, kai nuspręsite vėl deginti žvakę, taip pat išvengsite suodžių. Norėdami maksimaliai padidinti žvakės degimo laiką, prieš užgesindami liepsną visada leiskite visam viršutiniam paviršiui virsti skystu vašku. Taip išvengsite vadinamojo „tuneliavimo“, dėl kurio žvakės šonuose kaupiasi švaistomasis vaškas. Užuot pūtę kvapiąją žvakę, visada patartume ją užgesinti, kad dagtis nesurūktų ir neskleistų dūmų kvapo. Nors galbūt norėsite išsaugoti savo kvapnią žvakę ypatingai progai, stenkitės nepalikti žvakės nenaudotos ilgą laiką. Laikui bėgant, žvakė gali prarasti kvapą, nes kvapas pradeda garuoti iš vaško. Laikykite savo kvapiąsias žvakes kambario temperatūroje ir nuvalykite dulkes ar nešvarumus, kurie galėjo susikaupti ant žvakės viršaus, naudodami nekvapią servetėlę, kad išsaugotumėte gaivų kvapą. Daugiau informacijos rasite meduzosnamai.lt.