Press "Enter" to skip to content

Naujausi BMW automobiliai

BMW prekės ženklas laikomas prestižiniu, jis visada turėjo ir turi savo gerbėjų. Nauji automobiliai pasižymi šiuolaikišku, patraukliu dizaino bei inovatyviomis technologijomis. Pristatysime keletą naujų šio prekės ženklo automobilių.

BMW M4

Galima rinktis iš keleto puikių šios serijos automobilių: BMW M4 Competition kupė, BMW M4 kupė, BMW M440i xDrive kupė.

Nauji automobiliai BMW M4 Competition kupė turi šias charakteristikas:

  • didžiausias galimas greitis 250 km/h;
  • akceleracija 3,9;
  • variklio galia 375 kw arba 510 AG (Arklio galios).

Šis automobilis itin manevringas, tačiau saugus. Saugumą užtikrina net ratlankiai ir padangos, atitinkančios 50 griežčiausių kokybės testų reikalavimų.

Nauji automobiliai BMW X5

Šie automobiliai perėmė viską, kas geriausia iš ankstesnės kartos, juose įdiegtos dar inovatyvesnės technologijos. Pagrindinė BMW X5 savybė – gebėjimas įveikti sunkiai pravažiuojamus kelius suderintas su idealu komfortu važiuojant asfaltu. Naujosios kartos X5 pasaulį išvydo 2018 metais.

BMW X5 yra pirmasis šios serijos modelis, kuriame įmontuotas „Off-Road“ paketas, padedantis įveikti kliūtis kelyje ir bekelėje. Šio paketo dėka galima pasirinkti vieną iš 4 važiavimo rėžimų, priklausomai nuo kelio. Važiavimas pritaikomas smėliu, žvyru, akmenimis ir sniegu padengtiems paviršiams. Naujų automobilių BMW X5 aukštis reguliuojamas iki 80 mm. Galima pasirinkti priekines ir galines dugno apsaugas bei dviejų rūšių priekinę pneumatinę pakabą.

Automobiliuose įdiegta iDrive technologija leidžia BMW X5 valdyti balsu bei gestais. Taip pat šios klasės transporto priemonės turi moderniausią apsaugos sistemą „Emergency Stop Assistent“. Tokia apsauga leis šeimininkui automatiškai sustabdyti automobilį ir nuvairuoti jį į šalikelę.

Tai tik keli išvardinti techniniai parametrai, kuriais pasižymi nauji automobiliai BMW X5. Net nereikia kalbėti, kad kaip ir ankstesnė kartos, jie yra itin komfortabilūs, turintys dar daugiau erdvės viduje.

„Krasta Auto“ nauji automobiliai

„Krasta auto“ galite užsakyti savo svajonių BMW automobilį. Atlikite bandomąjį važiavimą ir įsitikinkite, kad tikrai nėra nieko geriau už jūsų pasirinkimą. Automobilius galite rasti svetainėje internete krasta-auto.lt arba salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Bandomajam važiavimui registruokitės internetu.