Press "Enter" to skip to content

Nauji butai Vilniuje 2022 metais: ar pirkti apsimoka?

Nauji butai Vilniuje atrodo kaip puiki investicija, kurios vertė tik kyla. Kita vertus, augančios kainos dalį žmonių atbaido nuo NT pirkimo. Ką verta žinoti apie naujus butus Vilniuje ir ar tikrai apsimoka juos pirkti šiais metais?

Nauji butai Vilniuje: pirkimo pliusai

1. Išvengsite dar aukštesnių būsto kainų.

Vilniuje vidutinė buto pirkimo kaina yra mažesnė nei vidutinė namo kaina. Tai reiškia, kad jei jūsų biudžetas yra mažesnis arba norite išleisti mažiau nuosavybei, butas gali būti geras pasirinkimas. Išleisdami mažiau, turėsite daugiau pinigų investuoti arba išleisti kitiems prioritetams.

2. Galite gyventi prestižinėje Vilniaus vietoje.

Jei norite gyventi senamiestyje ar jaukiame Vilniaus priemiestyje su visais patogumais ir gyvenimo būdo privalumais, galite tikėtis išleisti daug pinigų. Tačiau jei esate pasirengęs pirkti butą, galite gyventi savo idealioje vietoje ir vis tiek neviršyti biudžeto. 

3. Mažiau priežiūros pareigų

Kitas buto privalumas, kuriuo džiugina nauji butai Vilniuje yra mažiau atsakomybės. Tikrai nereikia nuvertinti to, kad pirkdami butą turėsite mažiau priežiūros pareigų ir prievolių. Nepamirškite, kad perkant namą tektų pasirūpinti ne tik vidumi, bet ir išore bet ir veja, sodu, augalais ir t.t.

Gyvenant daugiabutyje, dažniausiai nereikia savo pačių pastangomis rūpintis tokiais niuansais, kaip:

  • Pastatų bendrųjų erdvių priežiūra
  • Pastato draudimas
  • Bendrųjų patalpų valymas ir priežiūra
  • Apsauginių paslaugos
  • Bendras vanduo ir elektra

Taigi, nauji butai Vilniuje gali būti puikus pasirinkimas. Puiki lokacija, geras susisiekimas ir daug pramogų vienoje vietoje lemia butų Vilniuje populiarumą. Tiesa, siekiant geriausio pirkinio, prieš pirkdami ištirkite rinką, kad įsitikintumėte, jog jūsų kaina yra tinkama. Pasikalbėkite su nepriklausomais vertintojais ir nekilnojamojo turto agentais ir patikrinkite naujausius pardavimus šioje srityje. Nepasikliaukite kūrėjo ar jo agento patarimais. Tai ypač svarbu, jei perkate planus. Norite žinoti, kad baigto buto vertė atspindės bent tai, ką sumokėjote. Aplankykite kuo daugiau vietų ir ieškokite nekilnojamojo turto, kuris atitinka jūsų kriterijus, kad gerai suprastumėte, ką perkate ir už kokius pinigus.