,

Ne visiems greitieji kreditai dabar yra prieinami

taupymas

Vartojimo kreditus ima jau nebe tiek daug žmonių kaip anksčiau. Tai paaiškinama paprastai – daugeliui asmenų jau apribotos skolinimosi galimybės ir tiek. Pigiausi kreditai internetu išduodami tikrai ne visiems norintiems. Tie, kurie turi nemažą pajamų šaltinį, gali gauti puikius pasiūlymus, tačiau vis tiek viskas priklausys nuo bendros situacijos. Tai reiškia, kad net ir gaunant stabilias ir nemažas pajamas, kredito galima negauti dėl kitų priežasčių. Paskolų teikėjai negali remtis menka informacija. Jie turi remtis mokumo vertinimo nuostatais. Paskaitykite juos ir suprasite kodėl dažnais atvejais paskolų teikėjai atmeta kai kurių asmenų kredito paraiškas.

Ypač dažnai daugelį žmonių suvolioja nemokamos paskolos. Pirmas kreditas nemokamai įprastai suteikiamas trumpam terminui – nuo mėnesio iki pusmečio laikotarpiui. Žinoma, tai nereiškia, kad visose paskolų bendrovėse aptiksite šią akciją. Tai yra tik išimtiniai pasiūlymai. Būtina suprasti, kad tokios nemokamos paskolos nesuteikia jokios privilegijos skolintis paprasčiau ir apeinant tvarką. Jeigu bandysite gauti tokį kreditą, jūs niekaip neišvengsite kreditingumo įvertinimo procedūros. Tiesiog taip nebūna. Aišku, jeigu paskola suteikiama neatsakingai, tuomet dėl to kentės pats kreditorius.

Visos paskolos, kurios išduodamos Lietuvos ribose, gali būti suteikiamos remiantis vartojimo kredito įstatymu bei mokumo vertinimo nuostatais. Jeigu jie yra pažeidžiami, kredito teikėjas labai rizikuoja. Tikėtina, kad Lietuvos bankas skirs pinigines nuobaudas, o blogiausiu atveju, tokiam kreditoriui bus uždrausta tęsti veiklą, jis ją turės nutraukti visai.

Kaip bebūtų, įstatymai ir mokumo vertinimo nuostatai turi būti laikomi prioritetu vertinant asmenų kreditingumą. Būtina laikytis visų taisyklių. Tačiau, nereikia apmiršti, kad kredito įstaigos pačios gali nustatyti individualias taisykles, kurios gali dar labiau apsunkinti paskolos gavimą kai kuriems asmenims. Prieš skolinantis, pasižiūrėkite kokios taisyklės nurodomos paskolų bendrovėje. Jas perskaitę, galbūt suprasite ar verta gaišti laiką bandant gauti paskolą ar vis dėlto teks kreiptis kitur.

Daugelis paskolų teikėjų tiesiog nebenori skolinti pinigų asmenims, kurie yra priskiriami prie rizikos grupės. Tiesiog tai sukelia per didelę riziką netekti pinigų ir tiek. Tad, prieš skolindamiesi, pasidomėkite kaip viskas vyksta.