Press "Enter" to skip to content

Ne visos ilgalaikės paskolos be užstato suteikiamos lengvai

pinigų grafikasAtėjo laikas, kai ir jums tenka ieškoti geriausias sąlygas siūlančių kreditorių? Reikia kuo pigesnio kredito? Dabar paskola be užstato gali būti gaunama ypač lengvai. Tačiau, verta žinoti, kad lengviausiai paskolas gauna tie, kurie pajėgia jas grąžinti laiku. Ar jūs esate toks klientas – nuspręs kredito įstaiga. Kreditingumo vertinimo metu nustatoma ar paskolos paraišką pateikę asmuo tikrai mokės įmokas taip, kaip numato grafikas. Jeigu kreditorius nustatys, kad paskolos grąžinimo laikotarpiu gali kilti problemų, tuomet jums paskolos neišduos. Kaip bebūtų, tai taikoma praktiškai visose finansų įstaigose, kurios užsiima pinigų skolinimu. Tad, jeigu galvojate, kad kreditą gauti šiuo metu yra be galo lengva, vadinsi esate blogai informuoti dėl esamos situacijos.

Labiausiai pabrėžiama, kad ilgalaikės paskolos įprastai suteikiamos lengviau. Kai vertinamas mokumas, kreditoriai tiesiog pasižiūri į jūsų gaunamas pajamas bei anksčiau vykdytų įsipareigojimų istoriją. Tačiau, kai jau bandoma apskaičiuoti riziką, jis pasižiūri į paskolos dydį bei grąžinimo laikotarpį. Tai du svarbūs aspektai. Pirmiausia, jeigu kredito suma yra ypač didelė, o skolinimosi laikotarpis – trumpas, tuomet logiška, kad susidarys labai didelės mėnesio įmokos. Jos bus vienodos kiekvieną mėnesį. Žinant mokėtinų įmokų sumą, kreditorius atsižvelgs į jūsų mėnesio pajamas ir tuomet matys ar tos pajamos yra pakankamos. Antra vertus, jeigu skolinimosi laikotarpiu negalėsite mokėti įmokų laiku, tuomet galbūt jums bus suteikta galimybė atidėti įmokos mokėjimo dieną. Tokia galimybė siūloma ne visur.

Būtina suprasti, kad kreditoriai iš teikiamų paskolų siekia uždirbti, todėl nereikės manyti, kad visos ilgalaikės paskolos bus labai pigios. Kai kurios reikalaujama netgi maksimaliai leidžiamų palūkanų, kurios yra be galo didelės. Norintiems, kad paskolos įmokos kiekvieną mėnesį būtų kuo mažesnės, tiesiog pravartu įvertinti metinę palūkanų normą bei skolinimosi laikotarpį. Pabrėžtina, kad ilgesnis kredito grąžinimo laikotarpis gali sumažinti metines palūkanas. Tad, naudojantis kredito skaičiuokle, žiūrėkite ar MPN nekinta nustatinėjant vis ilgesnį skolinimosi laikotarpį.

Tiesiog, jeigu norite ateityje išvengti galimų finansinių sunkų, turėtumėte viską kruopščiai paskaičiuoti. Tai leis lengviau pasirinkti tinkamiausią pasiūlymą.