Press "Enter" to skip to content

Padangos internetu pigiau

Niekam nepatinka nevaldomai slysti šaltomis gatvėmis arba išsukus įstrigti kelio pašonėje. Tačiau ar verta skirti papildomų išlaidų ir laiko keičiant universalias padangas į žiemines? Skaitykite toliau, kad gautumėte visą informaciją, kurios jums reikia norint apsispręsti, kaip įrengti automobilį šalčiausiu metų sezonu.

Ar verta keisti žiemines padangas?

Apsvarstykite šiuos klausimus, kai nuspręsite, ar turėtumėte pakeisti:

Ar norite mokėti žieminių padangų ir montavimo (ir, galbūt, papildomų padangų saugojimo) išlaidas?

Ar jūsų regione žiemą daug sniego ir ledo? Jei taip, ar nerimaujate dėl pavojaus vairuojant šaltomis sąlygomis?

Žieminių padangų privalumai

Visiems sezonams skirtos padangos paprastai tinka važiuoti, kai termometro stulpelis rodo apie 7 laipsnius Celsijaus ar daugiau. Esant tokioms temperatūroms, guma yra pakankamai lanksti, kad išlaikytų gerą sukibimą su keliu. Tačiau kai gyvsidabrio temperatūra nukrenta žemiau 7 C, visasezoninėse padangose ​​esanti medžiaga sukietėja ir sumažina sukibimą.

Žieminės padangos sukurtos taip, kad išliktų lanksčios esant žemai temperatūrai (7 C ar žemesnei), todėl gali išsiskirstyti ir išlaikyti geresnį sukibimą. Taip pat žieminės padangos turi protektoriaus raštus, kurie yra skirti nustumti vandenį į šonus, todėl padangos geriau kontaktuoja su kelio paviršiumi.

Keturių ratų pavara nėra žieminių padangų pakaitalas

Svarbu pabrėžti, kad tokios vairavimo funkcijos kaip keturių ratų pavara (4WD), stabdžių antiblokavimas ir elektroninė stabilumo kontrolė gali būti naudingos greitinant ir manevruojant, tačiau jos beveik nieko nedaro stabdant ar sulėtinant greitį. Norint pasiekti geresnį sukibimą su sniegu ar apledėjusiu keliu, žieminės padangos nepakeičiamos.

Kaip nusipirkti geriausias žiemines padangas savo automobiliui

Šiuo metu tikriausiai esate įsitikinęs, kad jums reikalingos žieminės padangos (arba bent jau rimtai apie tai svarstote). Į šiuos veiksnius reikia atsižvelgti perkant žiemines padangas.

1. Padangos ir ratlankiai

Kai žiūrite į padangą, ji iš tikrųjų susideda iš dviejų pagrindinių dalių:

Padanga: juoda guminė spurga

Ratas arba ratlankis: apvali metalinė konstrukcija, kurią apgaubia padanga

Pirkdami žiemines padangas turite dvi galimybes: pirkti tik gumines padangas ir pakeisti jas ant esamų automobilio ratlankių arba pirkti žiemines padangas su atskirais ratlankiais.

Jei nuspręsite pirkti tik gumines padangas, galite sutaupyti pinigų pirkdami, tačiau turėsite išleisti šiek tiek papildomų pinigų ir laiko, kad pakeistumėte gumą ant ratlankių.

Patogiausia pirkti padangas internetu. Padangos internetu pigiau kainuoja nevisuomet, tačiau galima rasti išskirtinų pasiūlymų, kurie leidžia sutaupyti nemažą sumą.