Press "Enter" to skip to content

Pageltęs tualeto vandens nubėgimo takelis, kaip atnaujinti?

Tikriausiai ne viena namų šeimininkė pritars, jog vonios kambario ir WC valymas yra vienas didžiausių iššūkių. Šios erdvės pareikalauja bene daugiausiai įvairių skirtingos paskirties valiklių. Tuo tarpu, pavyzdžiui, kitoms namų erdvėms kartais pakanka vienintelio universalaus valiklio.

Dažniausiai pasitaikančios valymo priemonės namams, kurių prireikia užtikrinti švarą WC ar vonios kambaryje, yra:

  1. Rūdžių valiklis;
  2. Kalkių valiklis;
  3. Pelėsio valiklis;
  4. Unitazo valiklis.

Bet ar žinojote, kad daugelį namų valymo priemonių galite pasigaminti patys namuose? Pasidalinsime su jumis vieno labai efektyvaus ir paprasto valiklio instrukcija, kurį pasigaminti galėsite be jokio vargo ir didelių investicijų.

Valiklio ingredientai ir gaminimo eiga. Į šio valiklio sudėtį įeina pusė arbatinio šaukštelio arbatmedžio eterinio aliejaus, viena stiklinė distiliuoto acto ir pusė stiklinės sodos.

Pirmiausia turite suplakti actą ir arbatmedžio aliejų, geriausia tai padaryti butelyje su purškikliu.

Kaip veikia, šis valiklis ir kaip jį naudoti? Tai WC valiklis, kuris ne tik pašalins vandens kalkių, rūdžių bei šlapimo akmens paliekamas dėmes, bet ir panaikins bakterijas bei nemalonų kvapą.

Juo išpurkštą klozeto vidų palikite bent 15 minučių, tuomet užberkite soda ir po 5 minučių viską nušveiskite. Neįtikėtinai geras rezultatas nustebins net didžiausius skeptikus, linkusius liaudiškas priemones kvestionuoti.

O jeigu tai, vis dėlto, jūsų neįtikino, tuomet naudokite valymo priemones iš parduotuvės. Reguliariai namų priežiūrai visiškai pakanka naudoti neagresyvius ekologiškus, žmonėms ir gamtai draugiškus produktus. Tuo tarpu alergiškiems žmonėms reikėtų vengti cheminių medžiagų, labai svarbu, kad sudėtyje būtų naudojamos nekenksmingos sveikatai medžiagos, kuo daugiau natūralių ingredientų. 

Na, o intensyviai veikiančios ir agresyvesnio veikimo priemonės turėtų būti naudojamos tik atsiradus poreikiui ar kapitaliniam namų valymui keletą kartų per metus.