,

Paskola telefonu – naujas būdas skolintis greitai

Lietuvoje daugybė žmonių naudojasi greitųjų kreditų ir greitų paskolų paslaugomis. Kiekvienais metais rinkoje atsiranda vis nauji žaidėjai, siūlantys patrauklesnius būdus skolintis. Jau keletą metų Lietuvoje veikia ir tokia paslauga kaip paskola telefonu. Tai patogus ir greitas būdas pasiskolinti šiuolaikiškai, neišeinant iš namų ir gauti pinigus per trumpiausią įmanomą laiką.

Kada verta skolintis?

Greita paskola telefonu yra labai patogus būdas pasiskolinti pinigų, kai jų reikia greitai. Ir tuomet, kai jų prireikė netikėtai. Pavyzdžiui, galbūt kaip tik stebite įdomius pasiūlymus atostogoms ir matote, kad perkant šiandien taikoma puiki nuolaida. O Jums trūksta pinigų. Telefonu paskola Jums bus suteikta per kelias minutes ir galėsite įsigyti svajonių kelionę.

Taip pat tokia paskola labai praverčia netikėtais gyvenimo atvejais. Pavyzdžiui, kaimynai užliejo Jums butą arba netikėtai sugedo automobilis ir remontui pinigų nėra. Nereikia ieškoti, iš kur pasiskolinti, nes paskolą telefonu galite gauti per kelias minutes ir jau tą pačią dieną užsisakyti remonto darbus.

Kuo patogi paskola telefonu?

Nes tai yra šiandien greičiausias būdas skolintis. Kai kurie kreditoriai jau anksčiau pasiūlė patogų skolinimosi būdą – tai kai kreditai suteikiami SMS žinute. Tačiau šiandien yra ir dar patogesnių r greitesnių būdų. Pavyzdžiui, skolintis per specialią programėlę. Tereikia atsisiųsti programėlę ir užpildyti paskolos prašymą. Programėlė parengta taip, jog atlikus kelis paprastus veiksmus galima patvirtinti savo tapatybę ir banko sąskaitą.

O užpildžius paskolos prašymą, jau po kelių minučių galite gauti paskolą į savo nurodytą banko sąskaitą. Tai reiškia, kad iš karto galite naudoti pasiskolintus pinigus. Tai patogu tuo, jog programėlėje lieka Jūsų duomenys ir kitą kartą prireikus paskolos, reikės atlikti daug mažiau veiksmų. Be to, programėlėje galite matyti, kiek dar liko įmokų sumokėti, kad paskolą grąžintumėte.

Kaip pasirinkti kreditorių?

Kai kredito rinka tapo tokia aktyvi, į ją bando žengti ir ne itin kompetentingi paskolų davėjai. Todėl padaugėjo įvairių pasiūlymų, kai paskola telefonu ar internetu gyventojams siūloma labai pigiai. Tokiais pasiūlymais suvilioti lengva, tačiau skolintis iš nežinomo kreditoriaus nereikėtų skubėti. Labai dažnai patrauklias paskolas skelbimuose siūlo privatūs asmenys, tačiau tai negarantuoja, tačiau tai yra pavojinga, nes dažniausiai tokie sandoriai niekaip neįformanami. Pasitaiko, kad užsidirbti norintys privatūs kreditoriai susikuria ir netikras svetaines ar platformas. Tad kiekvieną kartą prieš skolindamiesi patikrinkite, ar Jūsų pasirinkta kreditorius yra Lietuvoje patvirtintų kredito davėjų sąraše.