Perėjimas nuo rankinio prie ultragarsinio dantų šepetėlio

Nuo pat žmonijos civilizacijos pradžios burnos sveikata buvo prioritetas. Nuo kramtomųjų lazdelių naudojimo prieš tūkstančius metų iki pirmojo dantų šepetėlio su nailono šereliais sukūrimo 1938 m. – nuėjome ilgą kelią. Dabar išgyvename ultragarsinių dantų šepetėlių erą – tai didelis šuolis burnos priežiūros technologijų srityje. Jei svarstote galimybę pakeisti rankinį dantų šepetėlį į ultragarsinį, šis pranešimas skirtas jums.

Ultragarsinių dantų šepetėlių supratimas

Ultragarsinis dantų šepetėlis naudoja aukšto dažnio vibracijas, kurios generuoja ultragarso bangas, sukuriančias mažus burbuliukus. Šie burbuliukai gali prasiskverbti į sunkiai pasiekiamas vietas tarp dantų ir palei dantenų liniją, veiksmingai pašalindami apnašas ir bakterijas. Tai užtikrina geresnį dantų valymą, palyginti su rankiniu dantų valymu.

Ultragarsinių dantų šepetėlių privalumai

Veiksmingas apnašų šalinimas: Ultragarsiniai dantų šepetėliai gali pašalinti iki 97 % dantų apnašų, įskaitant ir esančias sunkiai pasiekiamose vietose.

Švelnus dantenoms: Jie taip pat švelnūs dantenoms ir dantims, todėl puikiai tinka tiems, kurių dantenos ar dantys jautrūs.

Geresnis kvapas: Jie taip pat gali padėti pašalinti blogą burnos kvapą, nes veiksmingai valo tarp dantų ir po dantenų linija.

Lengva naudoti: Ultragarsiniai dantų šepetėliai reikalauja mažiau pastangų, nes aukšto dažnio vibracijos valo už jus.

Keitimas

1 žingsnis: išsirinkite ultragarsinį dantų šepetėlį

Rinkdamiesi ultragarsinį dantų šepetėlį atsižvelkite į tokius veiksnius kaip vibracijų dažnis (aukštesnis paprastai yra geresnis), baterijos veikimo laikas, papildomos funkcijos, pavyzdžiui, įvairūs valymo režimai ir laikmatis bei kaina. Perskaitykite atsiliepimus ir gaukite rekomendacijas, kad galėtumėte pasirinkti geriausią variantą.

2 žingsnis: pradėkite valyti

Norėdami pradėti naudoti ultragarsinį dantų šepetėlį, sudrėkinkite šerelius, užtepkite žirnio dydžio kiekį dantų pastos ir įjunkite šepetėlį. Užuot atlikę judesius pirmyn ir atgal, kaip darytumėte naudodami rankinį dantų šepetėlį, tiesiog veskite ultragarsinį dantų šepetėlį palei dantis ir dantenas ir leiskite aukšto dažnio vibracijoms atlikti darbą.

3 žingsnis: ultragarsinio dantų šepetėlio priežiūra

Po kiekvieno naudojimo nuplaukite dantų šepetėlį ir laikykite jį vertikalioje padėtyje, kad išdžiūtų. Šepetėlio galvutę keiskite kas tris mėnesius arba kaip rekomenduoja gamintojas.

Rankinio dantų šepetėlio keitimas ultragarsiniu dantų šepetėliu gali atrodyti kaip nedidelis pokytis, tačiau jis gali turėti didelę įtaką jūsų burnos sveikatai. Pasinaudoję ultragarso technologijos galia, galėsite džiaugtis švaresne burna, gaivesniu burnos kvapu ir sveikesnėmis dantenomis. Tad kodėl gi nepakeitus dantų šepetėlio jau šiandien ir nepradėjus mėgautis ultragarsinių dantų šepetėlių privalumais?