Press "Enter" to skip to content

Perkraustymas greitai, sklandžiai ir patogiai

Kraustymasis dažnai yra ne tik džiugus, bet ir daug laiko reikalaujantis, kartais net varginantis procesas. Patikėkite šiuos vargus ir rūpesčius mums, UAB Parnasaskomandai. Mes pasirūpinsime viskuo nuo iki ir užtikrinsime kokybiškas perkraustymo paslaugas.

Perkraustome visuose Lietuvos miestuose 

Mūsų įmonė gali teikti perkraustymo paslaugas visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose ir miesteliuose. Juk kartais kraustymasis užklumpa netikėtai, todėl nėra laiko sustrateguoti ir suplanuoti sklandaus perprustymi. Kokybišku ir greitu perkraustymu galime pasirūpinti mes, UAB Parnasas komanda. Perkraustome į įvairius objektus: namus, butus, sodybas, biurus, parduotuves ir t.t.

Kompleksinės perkraustymo paslaugos

Mūsų UAB Parnasas darbuotojai ne tik pasirūpins saugiu Jūsų daiktų pervežimu į kitą objektą, bet ir kitais su kraustymu susijusiais reikalais. Mūsų komanda atvyks ir įvertins, kokiu transportu būtų geriausia transportuoti Jūsų daiktus bei baldus. Taip pat pasirūpinsime profesionaliu daiktų supakavimu, tam galime pasiūlyti gausų pakavimo medžiagų asortimentą. Mūsų siūlomos pakavimo medžiagos yra profesionalios ir atitinka visus kokybės standartus ir reikalavimus. Atvykę mūsų darbuotojai papasakos, kaip tinkamai supakuoti daiktus ir padės juos supakuoti. Sunkesnių konstrukcijų baldus ar daiktus kruopščiai bei atsargiai išardysime, saugiai nunešime bei sukrausime į transporto priemonę. Atvykus į objektą, ne tik sunešiosime daiktus bei baldus, bet ir kruopščiai sukonstruosime išardytus baldus ar daiktus. Taip išvengsite nereikalingų kraustymosi rūpesčių bei darbų. 

Profesionalių darbuotojų pagalba

UAB Parnasasdarbuotojai yra profesionalūs logistikos srities specialistai, daugelis logistikos srityje turi ilgametę patirtį. Mūsų įmonė kokybiškas bei sklandžias perkraustymo paslaugas teikia jau 19 metų. Per šiuos metus esame ne tik įvykdę daug sklandžių perkraustymų, bet ir profesionaliai bei greitai įveikę nesklandumus ar iškilusias problemas. Mūsų profesionalūs darbuotojai kasdien siekia geriausių rezultatų, o jiems patikėtas užduotis atlieka sklandžiai, greitai bei profesionaliai. 

Teikiame perkraustymo paslaugas ir Europos šalyse

Planuojate kraustytis į kitą Europos šalį? Pasinaudokite UAB Parnasas paslaugomis, nes mes teikiame perkraustymo paslaugas ir Europos šalyse. Užtikrinsime, kad Jūsų daiktai ir baldai galutinį Europos tašką pasiektų sklandžiai, saugiai ir kuo įmanoma greičiau. Konsultacijos metu įvertinsime, kiek laiko užtruks perkraustymas į kitą Europos šalį.