Press "Enter" to skip to content

Planšetiniai kompiuteriai ir jų panaudojimas

plansetinis 

Dažnai tenka išgirsti, kad planšetiniai kompiuteriai – atgyvenęs įrenginys arba juos naudoja tik vyresnio amžiaus žmonės, kuriems išmaniojo telefono ekranai per maži. Visgi pardavimų duomenys ir rinkoje vis pasirodantys nauji jų modeliai rodo ką kita. Planšetiniai kompiuteriai kaina ir kokybe lenkia daugelį kitų technologinių prietaisų, o jų panaudojimas gali būti itin platus ir patogus.

Planšetiniai kompiuteriai darbui

Tam tikrų sričių atstovams planšetiniai kompiuteriai gali būti nepakeičiami. Pavyzdžiui, logistikos srityje dirbantys specialistai ar vežėjų paslaugas teikiančios įmonės. Planšetiniai kompiuteriai padeda sekti siuntas, matyti bendrą vežėjų tinklą, bendrauti su vadybininkais ir vairuotojais, atsisakant popieriaus ir nekenkiant gamtai surinkti klientų duomenis, parašus ir t. t.

Daug kur pasaulyje planšetiniai kompiuteriai naudojami tam, kad leistų žmonėms greičiau ir patogiau užsisakyti patiekalus iš meniu, jais naudojasi nemažai gydymo įstaigų. Platus jų panaudojamas populiarus todėl, kad planšetiniai kompiuteriai yra nedideli, kompaktiški ir leidžia atlikti daugelį kompiuterio funkcijų. Be to, prijungus klaviatūrą, jais galima lengvai naudotis ir norint atlikti biuro darbus, todėl jie praverčia kelionių, konferencijų metu.

Planšetiniai kompiuteriai namuose

Planšetiniai kompiuteriai populiarūs ne tik lengvinant darbo užduotis, bet ir namų naudojimui. Daugelis žmonių atsisako nešiojamų kompiuterių arba stengiasi jais naudotis kuo mažiau. Tai ypatingai pastebima tarp biuro darbuotojų, kurie prie kompiuterių praleidžia didžiąją dienos dalį. Planšetiniai kompiuteriai yra kur kas patogesni, juos galima greičiau įjungti ir naudotis bet kokioje vietoje. Žmonės jais žiūri filmus, serialus, naršo socialiniuose tinkluose, žaidžia žaidimus. Yra net ir specialios planšetinių kompiuterių linijos, skirtos žaidimams. Tai ypač naudinga, jei norite lavinti vaikus ar patys spręsti logines, bendravimą, pasaulio pažinimą lavinančias užduotis.

plansetiniai kompiuteriai

Planšetiniai kompiuteriai kaina

Jei jums namuose visiškai nereikalingas stacionarus ar nešiojamas kompiuteris, tačiau norite prietaiso kasdieniam naudojimui, jums kur kas labiau apsimoka įsigyti planšetinį kompiuterį. Planšetiniai kompiuteriai kaina ir kokybe lenkia bet kokius kitus įrenginius. Pakankamai kokybišką prietaisą galite įsigyti ir nuo 200 eurų. Vargu, ar už tokią sumą nusipirktumėte naują kompiuterį ar gerą išmanųjį telefoną. Jei ieškote planšetinių kompiuterių žemomis kainomis, būtinai apsilankykite internetinėje parduotuvėje Pigu.lt. Čia rasite žinomiausių gamintojų prietaisus pigiau nei salonuose.