Press "Enter" to skip to content

Planuojate steigti įmonę: ką privalote žinoti

įmonės steigimasLietuviai pripažįsta, kad mūsų šalyje pradėti verslą tikrai verta ir juolab – paprasta, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių nusprendžia įgyvendinti drąsiausius savo norus. Įmonės steigimas nėra toks sudėtingas procesas, kaip daugelis gali pagalvoti. Svarbiausia – žinojimas, o daugiau viskas įgyvendinama gana paprastai.

  1. Įmonės pavadinimas. Tinkamai pasirinktas įmonės pavadinimas tuo pačiu yra ir reklama, tad ieškant labiausiai veiklą atspindinčio pavadinimo – įvertinkite kuo daugiau kriterijų. Yra tam tikros taisyklės, kurios apibrėžia gero pavadinimo pasirinkimą. Būtina su jomis susipažinti, kad paskui netektų kelis kartus keisti.
  2. Steigimo dokumentai. Šiuo metu daugelis žmonių pasirenka galimybę įmonę įsteigti internetu, kadangi tai kur kas paprastesnis, greitesnis ir patogesnis būdas susitvarkyti visas smulkmenas, kurios padarys jus teisėtų įmonės savininku. Jeigu kyla klausimų – tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į kompanijas, kurios padeda įsteigti įmonę. Viskas paprasta, greita ir patogu.
  3. Minimalus įstatinis kapitalas. Skirtingo pobūdžio įmonėms reikia minimalaus įstatinio kapitalo. Pavyzdžiui, jeigu norite įsteigti UAB, tokiu atveju reikia paskirti 3 000 EUR. Jeigu norite AB, tokiu atveju teks paskirti dar didesnį kapitalą. Šiuo atveju jau prasideda įvairios smulkmenos, kurios ir nulemia, kodėl pasirenkamas vienas arba kitas variantas.
  4. Notaro patvirtinimas. Kaip ir norint atlikti bet kokios kitus procesus – taip ir šiuo atveju yra reikalingas notaro patvirtinimas. Taip garantuojama, kad visa atliekama veikla yra teisėta ir atliekama taip, kaip nustato Lietuvos Respublikos įstatymai.
  5. Įmonės įregistravimas. Tai pats paskutinis žingsnis, kurį reikia atlikti tokiu atveju, jeigu norite būti tikras, kad visi dokumentai sutvarkyti teisingai ir tikrai esate teisėtas savininkas. Įregistruoti įmonė reikia „Registrų centre“.

Įmonės steigimas nebus sudėtingas tokiu atveju, jeigu tiksliai žinosite kas ir kaip. Svarbiausia, kad šiuo metu savo paslaugas siūlo ir įvairios kompanijos, pavyzdžiui http://imoniu-steigimas.eu, kurios padeda įsteigti įmonę labai greitai ir be jokių papildomų problemų. Pasinaudokite galimybėmis ir sėkmingai pradėkite savo, kaip verslininko, karjerą.