, ,

Privatumo taisyklės interneto puslapiams: ką reikia žinoti?

Pagal mūsų šalyje galiojančius įstatymus, kiekvienas verslas privalo užtikrinti pinigų grąžinimą. Privatumo taisyklės interneto puslapiams bei prekių ir pinigų grąžinimo politika yra griežtai privaloma visoms elektroninėms parduotuvėms. Šiose privatumo taisyklėse turi būti nurodoma, per kiek dienų ir kokiomis aplinkybėmis bei sąlygomis galima grąžinti netikusias ar nepatikusias prekes. Papsakosime, ką dar reikėtų žinoti apie privatumo taisykles interneto puslapiams.

Pirmiausia svarbu suprasti, kad privatumo taisyklės interneto puslapiams reikalingos ne tik dėl to, kad tai numatyta Lietuvos Repusblikos įstatymuose, bet yra naudinga ir jums patiems. Jeigu turite aiškią privatumo bei pinigų grąžinimo politiką, tiksliai ir konkrečiai nurodytas paslaugų teikimo sąlygas, vartotojai labiau pasitikės jūsų verslu, o tai padidina ir jūsų žinomumo bei pasirinkimo šansus. Privatumo politika skirta ne tik atitikti įstatymų reikalavimus bei apsaugoti lankytojų teises, tačiau ir parodyti jūsų klientams, kad esate patikimas partneris, kuriam perduoti asmens duomenys bus saugūs.

Siekiant sukurti patikimos ir savo vardo vertos interneto parduotuvės įvaizdį, labai svarbu yra ir išlaikyti nuoseklų bei vientisą interneto svetainės dizainą. Būtent todėl jums suteikiama galimybė eksportuoti savo pritaikytus privatumo politikos dokumentus įvairiais formatais, kad nebūtų iškraipytas interneto svetainės bendras vaizdas ir toliau būtų palaikoma estetika.

Prieš kuriant privatumo taisykles interneto puslapiams, labai svarbu ir reikalinga susipažinti su slapukais. Jų politika yra glaudžiai susijusi su ta pačia privatumo politika, kadangi slapukų naudojimas yra taip pat informacijos rinkimas ir jos panaudojimas. Atskira slapukų politika reikalinga, jeigu interneto svetainėje naudojami slapukai nėra aprašyti privatumo politikoje. Pagal bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), slapukai turi būti tiksliai bei aiškiai aprašyti lankytojui, o slapukų politika turi būti reguliariai atnaujinama.

Renkantis kokybiškas įmones, kurios kurtų privatumo taisykles jūsų interneto svetainei, rinkitės tik šios srities profesionalus. Specialistai leidžia ne tik sukurti privatumo taisykles interneto puslapiams, tačiau ir suteikia galimybę generuoti unikalias programėlių ar programinių įrangų politikas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sugeneruoti privatumo politiką – visas procesas užtrunka vos keletą minučių, o reguliariais atnaujinimais ir įstatymų atitikimu už jus pasirūpins specialistai.