Push up tamprės – ne tik sportui, bet ir išskirtiniam įvaizdžiui

push up

Kažkada tik sportui skirtos tamprės šiandien išgyvena tikrą aukso amžių. Kiekvienais metais jų pardavimai tik auga, todėl stiliaus specialistai įspėja, kad tamprės jau seniai nėra tik sportui skirtas drabužis. Gamintojai siūlo vis jaunesnius tamprių modelius, tarp kurių šiandien vienas populiariausių – tai push up tamprės.

Push up – populiarėjantis pasirinkimas

Tamprės yra tokios populiarios todėl, kad tai yra labai patogus drabužis. Tamprės pagamintos iš plono audinio, todėl jos priglunda tarsi antra oda ir jų visiškai nesijaučia. Todėl tampres renkasi įvairaus amžiaus, sudėjimo ir svorio moterys. O pastaruoju metu tampres vis dažniau atranda ir vyrai.

Gamintojai siūlo labai platų tamprių pasirinkimą ne tik pagal spalvas, bet ir pagal modelius. Pastaruoju metu itin populiarios yra push up tamprės. Tai modelis, kuris pakelia užpakaliuką ir apspaudžia kojas bei pilvuką. Šis modelis taip išformuoja kūno linijas, kad su tamprėmis atrodysite nepriekaištingai, seksualiai ir tikrai stilingai. Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje https://gymglamour.lt šio modelio tamprės yra labiausiai perkamos.

Su tamprėmis – ne tik į sportą

Jeigu kažkada push up tamprės buvo tik apranga, skirta sporto salei, šiandien su tamprėmis moterys dažnai vaikšto ne tik į susitikimus su draugais, bet netgi į darbą. Štai keli deriniai, kuriems puikiai tinka derinti tampres. Jeigu anksčiau nebandėte, būtinai ryžkitės atrasti tampres skirtingoms progoms ir pamatysite, kaip nepriekaištingai jos gali atrodyti ne tik sporto salėje.

    • Prie švarkų. Labai svarbu žinoti taisyklę, jog tamprės ne sporto salėje atrodys puikiai tuomet, kai jos nešiojamos su šiek tiek ilgesniais drabužiais. Todėl jeigu norite sutraukti akį traukiantį derinį, odos imitacijos tampres derinkite su ilgesniais marškiniais, švarku ir pamatysite, kaip sukursite nepaprastą įvaizdį.

    • Su oversize drabužiais. Tamprės puikiai dera su oversize megztiniais ar džemperiais. Toks derinys yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui bei susitikimui su draugais.

    • Prie masyvių batų. Žiemą ir rudenį tamprės tampa labai dažnu pasirinkimu. Su jomis šilta, kojos neprakaituoja, jų nespaudžia, kaip būtų nešiojant džinsus ar kitas storesnes žiemines kelnes. Be to, tamprės puikiai dera prie žieminių ar rudeninių batų, kurie yra gana masyvūs. Prie tokių batų tamprių aptemptos kojos atrodo itin seksualiai.