Press "Enter" to skip to content

Rekomendacijos, kur verta pavalgyti Druskininkuose

restoranas

Druskininkų miestas garsėja ne tik tradicijas puoselėjančiomis sanatorijomis ir gydyklomis, mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, bet ir nuostabia gamta, istorinėmis lankytinomis vietomis ir įvairiais kultūriniais renginiais. Ilgą laiką Druskininkai laikyti vyresnių žmonių kurortu, tačiau šiandien šis miestas traukia tiek senjorus tiek jaunas poras. Poilsis neįsivaizduojamas be tinkamo ir skanaus maisto, taigi, kur pavalgyti Druskininkuose?

Restoranas „Sicilia“

Šis restoranas vienas labiausiai pamėgtų restoranų Druskininkų kurorte. Šioje vietoje vyrauja itališkos virtuvės patiekalai, visas patiekiamas maistas gaminamas vietoje. Galime išskirti keletą populiariausių patiekalų – itališka pica, gausybė rūsių salotų, kepsniai ir mėsainiai. Verta paminėti tai, kad restoranas turi atskirą meniu vaikams.

Kainos labai įvairios, už pagrindinį patiekalą sumokėsite nuo nuo 4 iki 16 eurų, vidutinė kaina – 7 eurai.

Restoranas „Pušynas“

„Pušynas“ – tai jaukus ir paprastas restoranas, įsikūręs viešbutyje „Pušynas“. Restoranas gali pasigirti labai plačiu meniu, tad sau patinkantį patiekalą ras kiekvienas – tiek gurmaniško maisto mėgėjas, tiek paprastų, lietuviškų patiekalų pasiilgęs lankytojas. Porcijos čia tikrai didelės, restoranas turi atskirą meniu vaikams. Savaitgalio vakarais, restorane dažnai groja gyva muzika.

Restoranas „Central“

Šis restoranas yra įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutyje „Best Baltic hotel“. Vasaros metu restoranas siūlo pavalgyti jaukioje terasoje. Meniu galite rasti įvairių europietiškos virtuvės patiekalų, pavyzdžiui : didkepsniai, rizotas ar jūros šukutės. Tai yra puiki vieta romantiškam vakarui – prabangi aplinka, skanus maistas bei profesionalus personalas.

Restoranas „Keturi vėjai“

Tai restoranas garsėjantis nuostabiu vaizdu pro langus. Jis yra įsikūręs 8-ajame viešbučio „Lietuva“ aukšte. Pietaujant grožėtis Druskininkų pušynų vaizdais – tai ko reikia nepaprastam poilsiui Druskininkuose. Meniu restorane tikrai gurmaniškas ir platus, čia siūlomas platus jūrų gėrybių pasirinkimas, įmantriai pagaminta mėsa, žuvis, desertai.

Restoranas „Toli toli“

Artimųjų Rytų įkvėptas restoranas „Toli toli“ išsiskiria ne tik savo interjeru, bet ir patiekalais. Restorano lankytojai gali apžiūrėti daugybę Palestinoje ir Lietuvoje darytų nuotraukų. Restorano maiste nenaudojami skonio stiprikliai ar sultinio kubeliai. Lietuviams puikiai pažįstami skoniai čia derinami su su Artimųjų Rytų prieskoniais ir taip yra sukuriami nuostabūs skoniai. Jei vyksite į šį restoraną, būtinai paragaukite humusu, falafeliais bei baklažanų užtepėle.