Press "Enter" to skip to content

Renkantis dujinį katilą svarbus būsto dydis

šiluma

Pastarieji dešimtmečiai buvo laikas, kai modernėjo daugelis sričių, atsirado vis naujesnių technologijų, daug išmanumo. Visos sritys tapo kur kas modernesnės – galima apstebėti ryškių pasikeitimų ir grožio srityje, ir transporte, ir net statybose. Galima pasidžiaugti, kad viena iš tų patobulėjusių sričių yra ir namų šildymo galimybės. Tai labai svarbu, nes šaltuoju sezonu kiekvienas norsi savo namie jaustis jaukiai ir nešalti. Didelės šildymo sąskaitos irgi nedžiugina, taigi, dabar galima pastebėti, kad vis daugiau priemonių leidžiančių apsišildyti yra labai efektyvios su dideliu naudingumo koeficientu, kuris reiškia, kad šildymo sąskaitos nebus tokios ir didelės, o namai išliks šilti. Dabar daugelis renkasi dujinį šildymą – nieko keisto, tai labai praktiškas pasirinkimas, kuris nereikalauja labai daug vargo ar priežiūros. Pasirinkus tokį apsišildymo būdą, reikia pagalvoti ir apie tai, jog bus reikalingi dujiniai katilai. Išsirinkti galima nesunkiai, tačiau reikia žinoti kokie kriterijai yra svarbiausi, kad nereikėtų pasimesti didelio pasirinkimo gausoje.

Pirmas dalykas, kas nulemia dujinių katilų pasirinkimą, tai būstas, kuriame reikia katilo plotas, dydis. Būtent pagal šitą matavimą, yra nusprendžiamas ir katilo galingumas. Visada ruošiantis pirkti tokį daiktą, reikia skaityti kokiam plotui apšildyti jis yra pritaikytas. Per daug galingi katilai lems dideles sąskaitas ir tikrai nebus praktiškas sprendimas, o per mažai galinti neapšildys namų. Taigi, tai labai svarbus kriterijus ekonomiškumui, todėl pasirenkami turėtų būti tokie dujiniai katilai, kurie labiausiai tinka būtent jūsų namo plotui. Norint turėti kuo mažesnes šildymo sąskaitas dar vienas svarbus kriterijus yra katilo efektyvumas, kuris gali būti labai įvairus. Šiais laikais galima pasirinkti ir 100 procentų efektyvumo kondensacinį katilą, kuris užtikrins, kad sąskaitos būtų kaip įmanoma mažesnės.

Be katilo kainuoja ir jo įrengimas. Jis turi būti sumontuojamas ir suderinamas tikro specialisto, todėl iškart ieškokite geriausiai tinkančių tiekėjų, kurie turi pakankamai patirties, jog galėtų atlikti darbus kokybiškai. Dujiniai katilai, nepamirškite, turi būti perkami su garantiniu, jei nenorite vėliau patys jo tvarkyti atsiradus gedimui. Didelį dujinių katilų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.e-aquajazz.lt/.