Press "Enter" to skip to content

Šaldikliai ir jų šiuolaikinis pasirinkimas

Turite didelę šeimą, todėl kasdien pakankamai daug laiko tenka praleisti virtuvėje? Maisto gamyba yra neatsiejama jūsų gyvenimo dalis, kuria jūs mėgaujatės? Tokiu atveju nėra ko abejoti, kad įprastinio šaldytuvo jums nepakanka ir jūs taip pat jau kurį laiką galvojate apie šaldiklio įsigijimą. Žinoma, šaldiklį savo namuose turi tikrai ne kiekvienas, todėl tuomet, kai kalba pakrypsta apie tai, kokį šaldiklį vertėtų pasirinkti, neretai iškyla nemažai klausimų.

Taigi, tam, kad pasirinkimas būtų paprastesnis ir sklandesnis, verta pateikti keletą svarbių detalių apie tai, kokie šaldikliai šiandien yra siūlomi buitinės technikos rinkoje ir į ką turėtumėte atsižvelgti, jei norite pasirinkti jums tinkamiausią šaldiklio modelį.

Laisvai pastatomi vertikalūs šaldikliai

Jei jūsų virtuvėje nėra įmontuojamos buitinės technikos ir jūs paprastai esate linkę kartas nuo karto pakeisti virtuvės išplanavimą, akivaizdu, kad jums būtų tinkamesni laisvai statomi vertikalūs šaldikliai. Kita vertus, net ir tokiu atveju reikėtų didelį dėmesį skirti šaldiklio dydžiui.

Kuomet bandysite nuspręsti, kokio dydžio šaldiklio modelį jums vertėtų pasirinkti, turėtumėte atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius – kiek šaldyto maisto paprastai jūs planuojate laikyti savo šaldiklyje ir kiek laisvos vietos šaldikliui jūs turite savo virtuvėje. Tačiau jei jūs šaldiklį planuojate statyti ne virtuvėje, o bet kurioje kitoje namų erdvėje, greičiausiai apribojimų šaldiklio dydžiui nebus.

Įmontuojami vertikalūs šaldikliai

Vis daugiau šiuolaikinių virtuvių yra vientiso interjero. Tai reiškia, kad vartotojai pakankamai dažnai pasitelkia įmontuojamus šiuolaikinius sprendimus, kuomet tiek buitinė technika, tiek ir virtuvės baldai susilieja į vieną bendrą visumą, sukuriant labai harmoningą virtuvės atmosferą. Todėl jei jūsų virtuvėje šiandien yra ne vienas įmontuojamas buitinės technikos prietaisas, nenuostabu, kad galite norėti pasirinkti ir įmontuojamą vertikalų šaldiklio modelį. Kaip bebūtų, šiuolaikinėje buitinės technikos rinkoje skirtingų modelių įvairovė yra labai didelė, todėl jums tikrai neturėtų iškilti sunkumų atrandant jūsų išskirtinius lūkesčius atitinkantį įmontuojamą vertikalų šaldiklį.

Dviduris šaldytuvas-šaldiklis

Jei vis dėlto jūs ieškote universalesnio sprendimo ir jau kurį laiką svarstėte apie savo dabartinio šaldytuvo atnaujinimą, spręsdami klausimą, kokį šaldiklį jums vertėtų pasirinkti, galite pagalvoti ir apie dvidurį šaldytuvą-šaldiklį. Tokiu atveju jūs įsigytumėte vieną buitinės technikos prietaisą, kuriame būtų tiek šaldytuvas, tiek ir šaldiklis. Tai taps ne tik universaliu pagalbininku, tačiau taip pat ir labai svarbia virtuvės interjero detale, kuri nepaliks abejingų.

Šiuolaikinės funkcijos

Žinoma, rinkdamiesi šaldiklį jūs turėtumėte atsižvelgti ir į prekės ženklą bei šaldiklio siūlomas funkcijas. Svarbu, kad pasirinktumėte žinomus ir patikimus gamintojus, kurie užtikrina aukščiausią buitinės technikos kokybę bei jos ilgaamžiškumą. Tuo tarpu rinkdamiesi funkcionalų šaldiklį jūs galėsite sutaupyti gerokai daugiau savo laiko ir būti tikri, kad maistas bus laikomas tinkamomis sąlygomis. Kai kurie šiuolaikiniai šaldikliai gali pasiūlyti ir tobulai veikiančią oro cirkuliavimo sistemą „NoFrost“, kuri iš šaldiklio geba ištraukti drėgmę, todėl šaldiklyje nesiformuoja ledo sluoksnis, šaldiklio nereikia reguliariai atitirpinti ir kartu yra sutaupoma daugiau energijos.