Press "Enter" to skip to content

Šarvuotos buto durys: kodėl verta įsigyti?

sarvuotos lauko durysNe paslaptis, kad gyvenantiems daugiabučiuose dažnai kyla klausimų dėl jų saugumo. Ne visos laiptinės turi automatizuotus kodus, o labai norint patekti į svetimus namus, ilgapirščių ar sukčių neatbaido jokie užraktai. Vienas geriausių būdų užtikrinti saugumą – šarvuotos buto durys. Jos gali būti ne tik saugios, bet ir puikaus, jūsų asmeninį skonį atskleidžiančio dizaino. Kodėl šarvo durys – puiki investicija?

Stabilumas

Nors daugelis vis dar vertina medį ir jo gerąsias savybes bei išskirtinę išvaizdą, kalbant apie stabilumą, kur kas pranašesnės šarvuotos buto durys. Jei jos pagamintos kokybiškai, tokios durys ilgainiui visiškai nesikraipo. Žinoma, didelį vaidmenį čia atlieka ir durų montavimas, todėl svarbu, kad tai darytų patikimi meistrai, kurie panaudos visas reikiamas priemones, kad šarvuotos buto durys lengvai varstytųsi, nekliūtų ir galėtų tarnauti daugybę metų.

Saugumas

Norint įsilaužti į namus, tai galima nesunkiai padaryti pažeidžiant durų konstrukciją. Tam kelią užkirsite pasirinkę šarvo duris, kurių storis ilgapirščiams sukels pernelyg daug sunkumų. Patekti į patalpą taip pat galima ir sulaužant spyną. Tad jei renkatės pastiprintos konstrukcijos duris iš šarvo, pardavėjų paprašykite pritaikyti ir tvirtą, sunkiai išlaužiamą spyną. Kuo spyna bus patvaresnė ir kokybiškesnė, tuo ilgiau vagys užtruks ją išlauždami. Tai paprastai juos atbaido, todėl nusikaltėliai ieško lengviau prieinamų butų. Šaunu tai, kad šiuolaikiškos šarvuotos buto durys turi ne tik saugias konstrukcijas ar spynas – jų gamintojai apgalvoja viską, kas susiję su dar didesniu patikimumu. Pavyzdžiui, įrengiami papildomi apsaugos mechanizmai, tokie kaip skląsčiai, grandinėlės, į durų konstrukciją įmontuojami šarvuoti pamušalai, spynų sklendės, specialiai apsaugota stakta, varčia ir pan.

Garso izoliacija ir atsparumas

Šarvuotos buto durys – puikus pasirinkimas ir tuomet, jei jums svarbi garso izoliacija arba jų atsparumas aplinkos poveikiui. Pavyzdžiui, šarvuotos lauko durys dažnai dengiamos vandeniui atspariomis medžiagomis todėl jų nepaveikia drėgmė, mažėja tikimybė, kad namuose įsiveis pelėsis. Jeigu pirmenybę teikiate dizainui ir norite natūralesnės išvaizdos, galite įsigyti medžio masyvu padengtas šarvuotas duris, kurios bus ir saugos bei patvarios, ir atitiks jūsų skonį.