Press "Enter" to skip to content

SEO, usability bei ko nori žmonės…

SEO paslaugosNors kiekvienas žmogus yra individualybė, tačiau tuo pačiu visi yra vienodi ir gyvena tais pačiais dėsniais. Natūralu, kad ir naršymas internete remiasi į tam tikrus universalius veiksnius. SEO ir usability yra genialiausi metodai padedantis sukurti tokį internetinį puslapį, kuris tiktų naršytojui. Kaip minėjome, visi skirtingi, tačiau tuo pačiu ir visi vienodi, kurie naršydami ieško to paties.

 „SEO paslaugos apima 90 % internetinio verslo sėkmės”

SEO paslaugos šiais laikais vadinamos geriausiu būdu išsiskirti iš kitų virtualių puslapių. Tos pačios paslaugos siūlomos daugelyje el. parduotuvių, tad natūralu, kad žmonės renkasi impulsyviai. Pasinaudojus SEO Jūs net palengvinsite su jų darbą, taigi pliusai yra visokeriopi.

SEO ir usability – tai prieinamumas, kuris reikalingas žmonėms. Turbūt retas žino, bet naršytojai net ir patys to nežinodami eina į vienus arba kitus puslapius. Pavyzdžiui, žmonės impulsyviai renkasi tuos internetinius puslapius, kurių dizainas yra patrauklesnis akiai. Jeigu spalvos nėra per daug intensyvios, jeigu šriftas yra tinkamo dydžio, galiausiai, jeigu pats dizainas nėra erzinantis – didesnė tikimybė, kad kartą apsilankęs žmogus vėl sugrįš. Tai ir yra įprastas prieinamumas, kurio neturi daugelis puslapių. Taip pat reikia įvertinti ir pateikiamą informaciją. Labai svarbu, kad net ir elektroninėse prekybos vietose būtų galima naršyti ir ieškoti reikalingos informacijos. Pavyzdžiui, kaip pasirinkti konkretaus pobūdžio prekę arba detalius aprašymus, kurie susiję su siūlomomis paslaugomis. Žinoma, galiausiai net ir puslapio užkrovimo greitis gali būti reikšmingas ieškant tam tikras paslaugas arba prekes siūlančio puslapio. Tai visuma. Tai SEO ir usability, kuris pasireiškia puslapio naudingumu žmogui.

Žinoma, ne visada SEO paslaugos atneša tokią naudą, kokios yra tikimasi. Tam reikia samdyti savo srities profesionalus. Šiais laikais daugelis švaistosi SEO specialistų etikete. Natūralu, kad paieškos ten skirti laiko, tačiau garantas, kad tokiu atveju atrasite geriausia ką tik įmanoma.

Žmonės naršantis internete nustato tam tikras taisykles. Apie jas žino tik savo srities profesionalai, o su virtualiu pasauliu nesusidūrę asmenys paprasčiausiai net ir neįsivaizduoja, kaip viskas vyksta.