Press "Enter" to skip to content

Siuntos Lietuva-Anglija „nuo durų iki durų“ – patogu ir greita

white van parked on the street
Photo by RODNAE Productions on Pexels.com

Tikriausiai ne vieną kartą teko siųsti mažesnius ar didesnius siuntinius ir žinote, kaip tai vyksta. Vietinėms siuntoms dažniausiai pasinaudojame paštu ar paštomatais, tad reikia nunešti ir užregistruoti siuntą. Panašiai pristatomos ir siuntos Lietuva-Anglija „nuo durų iki durų“, tačiau pirmiausiai reikia siuntą užregistruoti, o tik tada pats kurjeris ją paims iš nurodytos vietos ir pristatys gavėjui, į kitą šalį.  Nežinojote, kad tokia paslauga yra? Kviečiame sužinoti daugiau.

Lietuvoje tokia paslauga neteikiama, tad gali kilti klausimas, kaip kilo poreikis būtent taip pristatyti siuntas į Angliją. O atsakymas yra gana paprastas: emigracijai į Angliją išpopuliarėjus daugelis į svečią šalį vyko ne tik jos nepažinodami, bet ir nemokėdami kalbos. Sunkiai besiorientuojantiems emigrantams dideliuose Anglijos miestuose sudėtinga buvo rasti konkrečią vietą, be to, tai reikalauja ir nemažai laiko. Taip atsirado itin patogi siuntos Lietuva-Anglija „nuo durų iki durų“ pristatymo paslauga.

Vienas svarbiausių privalumų yra laiko taupymas. Siuntėjui nereikia vežti siuntos, o gavėjui – jos pasiimti. Be to, tokia sistema įgalina apsipirkimą elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje, kurios prekių į Angliją nesiunčia – tautiečiai taip nemažai sutaupo net ir įsigydami didesnius daiktus, pavyzdžiui, baldus ar buitinę įrangą.

Kitas privalumas yra pristatymo greitis. Tokios siuntos vežamos mikroautobusais, kurie lengvai telpa net ir nedidelėse gatvelėse. Be to, jiems leidžiamas didesnis greitis, tad siuntos greičiau pasiekia gavėjus. Vidutinis siuntų į Angliją pristatymo terminas siekia 3-4 dienas, o kai kurios kompanijos siūlo ir greitojo pristatymo paslaugą – tada siunta nukeliauja per 1-2 dienų laikotarpį.

Siuntos Lietuva-Anglija „nuo durų iki durų“ paslauga dažnai pasinaudojama didesniems daiktams, tad galima susitarti ir dėl papildomų užnešimo paslaugų. Be to, nereikia sukti galvos ar atsiimant didelę siuntą pakaks automobilio dydžio. O ką jau kalbėti, jei automobilio apskritai neturite! Greitai ir tiksliai pristatomos siuntos yra puiki išeitis daugelyje situacijų, tad Anglijoje gyvenantys tautiečiai ir jų giminaičiai bei draugai, likę gyventi Lietuvoje, dažnai šia paslauga pasinaudoja.