Press "Enter" to skip to content

Suknelės vestuvių svečiui. Kaip pasirinkti?

Suknelės

Nors dažniausiai vestuvių metu daugiausiai dėmesio yra skiriama nuotakai, taip pat, jos suknelei, tačiau juk per šią šventę visi svečiai, ypač moterys, taip pat nori atrodyti puikiai ir stebinti aplinkinius skoninga išvaizda.

Tiesa, egzistuoja tam tikras nerašytas etiketas, kurios reikia laikytis, jeigu norite neatrodyti per daug iššaukiančiai, tačiau išlaikyti skoningą vaizdą. Labai platų suknelių pasirinkimą, kurios tiks vestuvių metu kaip svečiui – rasite čia: https://www.miestomada.lt/22-sukneles.

O mes pateiksime kelis patarimus, kurie padės džiaugtis radus tinkamą drabužį.

Pirmiausia reikia nepamiršti daugeliui žinomą taisyklę, kad balta spalva lieka nuotakai, tad svarbiausia yra rinktis šviesesnes, kadangi jos suteikia pozityvo, gražiai atrodo nuotraukose, tačiau jokiu būdu ne baltas spalvas. Balta gali būti labai įvairi, tad siūlome vengti ne tik paprasčiausiai baltos spalvos, tačiau ir šviesiai kreminės, dramblio kaulo balta – taip pat nėra geras pasirinkimas.

Taip pat ieškodama jums labiausiai tinkamos suknelės pirmiausia turite įvertinti, kokios yra šventės tipas. Suprantama, kad labai iškilmingų vakarėlių metu būtinai reikia pasirinkti ir labai ilgas sukneles, kurios atrodo prabangiai bei elegantiškai. Tačiau tokiu atveju, kai vestuvės yra paprasčiausias susirašymas arba po jų laukia pasidėjimas kavinėje – siūlome rinktis trumpas suknutes. Tokias, kurias tikrai rasite dar daug progų, kur galima apsirengti.

Vestuvių metui taip pat siūlome rinktis sukneles, kurios nėra labai apnuogintais pečiais. Dažniausiai tokios pasirenkamos vasaros metu. Tai nėra labai blogas pasirinkimas, tačiau bažnyčiose dažniausiai neatrodysite skoningai, galiausiai, gal net ir kiek vulgariai. Štai todėl labai atviras sukneles galima pridengti labai gražiomis skraistėmis arba paprasčiausiai labai skoningu švarkeliu, kuris leis Jums atrodytų solidžiai, tačiau ne per daug.

Puikus pasirinkimas yra švarko stiliaus suknelės. Jos labiausiai vertinoms todėl, kad labai tinka skirtingos figūros moterims, taip pat ir labai skirtingoms šventėms, tad pavyks puikiai atrodyti šventės metu ir vėliau tą pačią suknelę dėvėti vėl tada, kai to norisi.

Kokia yra tinkama suknelė svečiui? Tokia, kuri Jums tinka savo modeliu, kuri yra patogi, tokia, kurią vėl galėsite dėvėti kitų švenčių metu.