Sužadėtuvių žiedai ir jų derinimas su kitais žiedais

Vestuvės yra laukiama gyvenimo šventė, bet sužadėtuvės ne ką mažiau yra svarbios. Juk tam, kad įvyktų ta tikroji meilės šventė, reikia ir fakto, kad vyras priklauptų ar kitais būdais paprašytų moters rankos. Tam gali tekti investuoti ne tik pinigų sužadėtuvių žiedams, bet ir laiko šiais ceremonijai pasiruošti bei įgyvendinti. Atitinkamai pasiruošus būsite tikri žiedo pasirinkimu bei būsite ramesni ceremonijos metu.

Įvyko sužadėtuvės. Dabar laikas planuoti vestuvių planus ir apgalvoti vestuvinius žiedus. Galime trumpai aptarti, koks yra sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo duetas. Daugeliu atvejų sužadėtuvių žiedai nešiojami iki vestuvių. O ką daryti, kai ant rankos jau nebe vienas, po sužadėtuvių likęs žiedelis, bet atsiranda ir po vestuvių kitas, naujas žiedas? Dažniausiai juos įprasta nešioti kartu toliau. Jei kyla klausimų – kurį pirštą pasirinkti kiekvienam žiedui, tai galime nuraminti. Jokių griežtų taisyklių tam nėra. Prietarai egzistuoja, bet jie tikrai nebūtinai pildosi. Galime iš anksto pranešti, jei bus smalsu žinoti, kad vestuvinius žiedus Lietuvoje dažniausiai renkamasi nešioti ant dešinės rankos. Nors, tarkim, poros iš Jungtinių Valstijų, Anglijos ir Prancūzijos vestuvinius žiedus nešioja ant kairės rankos piršto. Taigi ant kurios rankos ir piršto nešioti sužadėtuvių bei vestuvių žiedus yra kiekvienos moters pasirinkimas. Daugelis Europos šalių gyventojų vestuvinius žiedus renkasi nešioti ant kairės rankos bevardžio piršto tikėdami, kad taip žiedas bus arčiau širdies. Tuo tarpu mūsų tėvai ar seneliai tai pamatę gali sutrikti ir pasakyti, jog tik išsiskyrę taip žiedus mūvi.

Gana dažnai vestuviniai žiedai yra derinami kartu su sužadėtuvių žiedais ir mūvimi kartu. Neretais atvejais moterys netgi renkasi ne tik tą pačią ranką, bet ir pirštą, taip dėvint juos glausti vienas šalia kito. Tuomet vienas žiedas papildo kitą. Svarbu, kad vienas iš papuošalų leistų dominuoti kitam. Nevalia perkrauti abiejų aksesuarų blizgiais akmenukais. Tad jau turint sužadėtuvių žiedą, išrinktąjai juvelyras galės sukurti kažkuo panašų ir vestuvinį žiedą, o pastarasis gali (bet nebūtinai) sietis su jaunikio vestuviniu žiedu. Sužadėtuvių žiedai gali būti derinami tiek su vestuviniais, tiek ir su kitais, specifinėmis progomis gautais žiedais (pavyzdžiui, gimus vaikui).