Press "Enter" to skip to content

Telefonų taisykla: išsiaiškinkite ir išnaudokite visas galimybes

telefono taisymasJeigu tektų įvardinti daiktą, be kurio sunkiai įsivaizduojame savo kasdienybę, tikriausiai, kone kiekvienas paminėtume mobilų telefoną. Jeigu dar visai neseniai šį įrenginį naudojome tik skambinimui ir žinučių rašymui, tai šiandien telefonu tvarkoma begalė reikalų: apmokamos sąskaitos, bendraujama su verslo partneriais ar draugais iš užsienio, užsakoma įvairios prekės bei paslaugos ir daug kitų įvairiausių darbų.

Tad visai nenuostabu, jog sugedus telefonui, daugelio žmonių kasdienybė virsta tikru chaosu. Daugelis bando problemas išspręsti savarankiškai, bet deja tai dažniausiai atneša daugiau žalos nei naudos. Tad geriausiai išeitis – patikima telefonų taisykla. Kaip ją pasirinkti?

Turėtumėte žinoti, jog ne visos telefonų taisyklos gali suremontuoti visų tipų ir modelių mobiliuosius įrenginius. Jeigu taisyklos ieškote internetu, būtinai pasidomėkite, kokius telefonus meistrai taiso arba tiesiog parašykite puslapio administratoriui, kuris atsakys į jūsų klausimą. Jeigu kreipsitės tiesiogiai į fizinę taisyklą viskas bus dar paprasčiau – tiesiog tereiks parodyti meistrui savo sugedusį telefoną ir jis atsakys ar tokie modeliai tvarkomi jų įmonėje. Kaip žinia, šiandien mobilius telefonus turi visi šeimos nariai, netgi vaikai. Dažnai tai būna skirtingų tipų telefonai. Galite vienu šūviu nušauti du zuikius: pasiteiraukite apie  jūsų artimųjų turimų telefonų taisymo galimybes. Tuomet, sakykim, sugedus jūsų vaiko telefonui, sutaupysite laiko, kurį sugaištumėte ieškodami naujos telefonų taisyklės. Be to, ir tokios įmonės, kaip ir daugelis kitų, dažnai taiko nuolaidas savo nuolatiniams klientams. Tad visai tikėtina, jog jeigu pagalbos ieškosite pas tuos pačius meistrus keletą kartų, taisymo darbai jums kainuos gerokai pigiau.

Dažnai telefonui prireikia kokių nors papildomų detalių: naujo dėklo, apsauginio stiklo ir kt. Rinkitės tą telefonų taisyklą, kurioje galite šiuos priedus įsigyti. Vėl gi, jau žinodami jūsų telefono ypatumus, pažįstami meistrai galės parinkti tinkamiausias papildomas detales. Jeigu namuose turite kitų mobilių prietaisų, sakykim, planšetę, pasiteiraukite ir apie jos aptarnavimo servisą. Kuo platesnis teikiamų paslaugų asortimentas – tuo didesnė galimybė, jog suradote tikrus savo srities profesionalus.

Kokius dar klausimus derėtų užduoti telefonų taisyklos meistrams, jeigu norite surasti išties profesionalius pagalbininkus?  Siūlome pasiteirauti:

  • Ar įrenginys gali būti suremontuotas skubos tvarka?
  • Ar galima vizito laiką pasirinkti internetu?
  • Ar remontuojami apdrausti telefonai?
  • Ar telefone po remonto išliks įvesti duomenys?
  • Ar suteikiamas garantinis laikotarpis?

Jeigu į visu šiuos klausimus gavote teigiamą atsakymą, tuomet neabejotinai pasirinkite šią telefonų taisyklą. Visi požymiai rodo, jog sutikote tikrus savo srities žinovus ir didelę patirtį turinčius specialistus.