Press "Enter" to skip to content

Tommy Hilfiger rūbai internetu: kaip išsirinkti?

Drabužių pirkimas kai kuriais atvejais ne tik naudingas, bet ir reikalingas. Pavyzdžiui, norint pasikelti nuotaiką, atitrūkti nuo rūpesčių ar apdovanoti save po sunkios dienos. Pasirodo, dalis žmonių apsipirkdami jaučia tokį patį malonumą kaip atostogaudami ar skaniai valgydami. Todėl tiek daug žmonių drabužius perka ne tik tuomet kai reikia, bet ir tiesiog pagauti emocijų. Dažniausiai tokie pirkimai atliekami internetu. Firminiai drabužiai, tokie kaip Tommy Hilfiger rūbai taip pat yra tarp tokių prekių. Tačiau kaip pirkti internetu ir tinkamai pasirinkti drabužius bei nelikti apgautiems?

Rinkitės patikimą pardavėją

Labai dažnai internautai elektroninėse parduotuvėse ieškomi būtent firminiai drabužiai. Pavyzdžiui, dalis pirkėjų internete renkasi ne mėgstamas parduotuves, o pardavėjų ieško pagal drabužių pavadinimą. Pavyzdžiui, tie, kuriuos domina Tommy Hilfiger rūbai, pirmiausiai šį vardą įrašo į paieškų sistemą ir tik tuomet atsirenka, kokiose parduotuvėse pirkti.

Ieškant patikimo pardavėjo, visuomet įvertinkite tai, ar pardavėjas tikrai prekiauja originaliais drabužiais. Tai galima patikrinti paskaičius atsiliepimus ir rekomendacijas apie pardavėjo produkciją. Be to, labai dažnai prekių aprašyme tiksliai nurodoma, kokios kolekcijos tai drabužiai.

Geras variantas pirkti patikimus drabužius ir sutaupyti – rinktis išparduotuves. Tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, firminiai drabužiai daug pigiau parduodami specializuotose išparduotuvėse. Dažniausiai čia siūlomi senesnių kolekcijų drabužiai, tačiau jie nėra nei kiek prastesni nei originalūs naujausių kolekcijų rūbai. Tad išparduotuvė gali būti puiki vieta apsipirkti internete, sutaupant pinigų ir neapsigauti dėl pirkinių kokybės.

Taupykite net ir pirkdami pramogai

Net ir pirkdami pagauti emocijų, turėtumėte pagalvoti apie bendrą pirkinių biudžetą. Perkant internetu neišleisti daug pinigų drabužiams, yra labai sudėtinga. Pirmiausia todėl, kad pasiūla tokia didelė, jog kelių mygtukų paspaudimu galima susikrauti pilną krepšelį, kurs kainuos ne taip ir pigiai. Be to, perkant internetu, skirtingai nei įprastoje parduotuvėje, sugaištate daug mažiau laiko. Nereikia naršyti drabužių lentynų, paskui stovėti eilėje prie persirengimo kabinų. Ką jau kalbėti apie matavimąsi arba lakstymą pirmyn atgal keičiant netikusį dydį į parduotuvės salę ir atgal į kabiną. Visa tai dažniausiai užtrunka daug laiko ir išvargina. Tad net ir apsiperkant patinkančiame mados namų salone, pavyzdžiui, kur parduodami Tommy Hilfiger rūbai, prisikrauti pilną krepšį nebus taip jau lengva.

 

Todėl pirkdami internetu karts nuo karto pristabdykite save ir leiskite šiek tiek paskaičiuoti bendrą biudžetą, kuris susidaro pasirinkus visus Jums patinkančius drabužius. Gal atsipalaidavote taip, jg pirkinių krepšelis jau kelis kartus viršijo ribą, kurią galite sau leisti.