Press "Enter" to skip to content

Trys būdai greitai ir paprastai įsteigti įmonę

uab steigimasNorisi įsteigti įmonę, bet nežinote kaip tai padaryti? Greičiausiai, ilgai brandinote verslo idėją arba naują modelį ir žūt plyš turite jį įgyvendinti. Puiku, nes paprastam ir greitam įmonės įregistravimui yra trys būdai.

Internetas

Reikia pripažinti, kad klausimų kaip steigti imone mažėja. Galbūt todėl, kad uab steigimas Vilniuje yra beveik toks pats greitas arba greitesnis nei kelionė iš Palangos. Juk imones steigimas internetu gali užtrukti vos kelias valandas. Interneto pagalba, dar net naminėmis šlepetėmis dėvint, galima atsidaryti sąskaitą kredito bendrovėje ir nereiks keliauti su asmens dokumentu į banką pradinio kapitalo įnešimui.

Internetu vos kelių mygtukų paspaudimu galima sugalvoti ir patvirtinti pavadinimą, paruošti įstatus, suformuoti pradinį kapitalą ir net susirasti bei įdarbinti buhalterį. Taigi, tai greitesnis ir patogesnis būdas nei imones steigimas registru centras. Vis dėlto, tam reikia žinių. Todėl jeigu tai ne pirmas Jūsų iškeptas MB ar UAB’as, teks paplušėti kol išlaviruosite klaidžiuose įstatymų labirintuose.

Pirkti

Jeigu nenorite mirkti internete, greičiausiai, Jus sudomins imoniu pardavimas. Jums tereikia pasirinkti kur norite vykdyti veiklą ir per vos kelias valandas išsirinkti parduodamą bendrovę. Svarbu, saugotis sukčių, norinčių atsikratyti versliuko su skolomis ar sugadinta reputacija. Todėl rekomenduojama tikrinti. Jeigu nenusimanote įmonės buhalterijoje, kreipkitės į nepriklausomą auditorių.

Kita vertus, toks uab steigimas Vilniuje nėra pigesnis nei įmonės steigimas su kitos įmonės pagalba ar internetu.

Įmonės paslaugos

Tai žaibiškas uab imones steigimas. Jums nereikia rūpintis niekuo. Tiesiog per kelias minutes pateikti užklausą, išsirinkti imoniu steigimas kaune, imones steigimas lietuvoje ar imones steigimas siauliai paslaugas teikiančią bendrovę ir pasirašyti sutartį.

Beje, toks uab steigimas Vilniuje užtrukęs vos valandą, yra pats patikimiausias. Viską darydamas savomis rankomis galite suklysti arba priimti vėliau finansinių išlaidų atnešantį sprendimą. Žmonės, kuriems uab steigimas Vilniuje yra kasdieninė rutina, padės pasirinkti pačius optimaliausius sprendimus.

Kol vyks darbai su Jūsų verslo įregistravimu, Jūs galėsite jau planuoti įmonės veiklos strategiją, vykdyti darbuotojų atranką.