Press "Enter" to skip to content

Unikalioms asmenybėms – kvepalų analogai

kvepalų analogai

Išsirinkti labiausiai tinkamus kvepalus gali atrodyti nepaprastai sudėtinga. Jie yra neginčijamai susiję su įgimtais žmogaus kvapais, išvaizda ar asmeninėmis savybėmis, tad jų nevertėtų pirkti, remiantis tik aplinkinių rekomendacijomis. Renkantis kvepalus, nesunku padaryti labai netikėtų atradimų – sužinoti kažką apie save, išgryninti savitą stilių, net pramokti žavesio manipuliavimo meno, pasitelkiant kvapus…

Garsūs vardai

 

Nusprendus įsigyti kvepalų, pirma vertėtų apgalvoti, kiek pinigų tam žadate skirti. Jei atrodo svarbūs vardai, svajojame apie „Chanel“ ar „Zara“, tik niekaip negalime jų įsigyti, geriausia išeitis – sulaukti išpardavimų. Jų itin gausu internetinėje erdvėje ar didesniuose prekybos centruose. Verta pastebėti, jog ir be žinomų aromatų vardų nesunku rasti gausybę menkiau žinomų, bet kokybiškų ar kiekvienam už pasiekiamą kainą kvepalų. Čia turimi omeny ir moteriški kvepalai. Daugelis jų, be jokios abejonės, bus prancūziški. Nederėtų kvepalais vadinti tualetinio vandenio ar kvapiojo vandens, nes „tikruose“ kvepaluose bus gerokai daugiau aromatinių ingridientų, jie turės ilgiau išliekantį kvapą, tad jais patariama kvėpintis vakaro metu.

Tai vertėtų išsiaiškinti, renkantis kvepalus:

  • Bene esminis kvepalų kokybės rodiklis – kaip ilgai gali išlikti kvapas. Kai norime patikrinti, išbandykime aromato mėginėlius parduotuvėse ir pasivaikščiokime visą dieną. Tokiu būdu nustatysime, kuriam laikui kvapas išliks intensyvus, ar jis patenkins daugelį poreikių.
  • Renkantis kvepalus, visuomet reikėtų aiškiai suvokti tikslus: kada, kokiomis aplinkybėmis jais bus naudojamasi: darbovietėje, vakarėlių metu, kiekvieną dieną, retkarčiais ar t.t. Tas pats pasakytina ir kuomet išmėginami kvepalų analogai.
  • Niekuomet nebandykime kvepalų ant kitų žmonių odos, purkškime ant savo kūno, kadangi kiekvienas žmogus pasižymi įgimtomis kūno cheminėmis savybėmis bei pH balansą. Žmonių kvapai, sumišę su kitokiais aromatais, įgis išskirtinius, vis kitokius, kvapus. Taigi bičiulė, pasipurškusi konkrečiais kvepalais, galės kvepėti vandens lelijomis, kai kažkas kitas skleis alyvų aromato dvelksmą.
  • Moteriški kvepalai pasižymi unikalia savybe po tam kurio laiko skleisti kitokį aromatą, tad vos papurškus kvepalų ant odos reikia kiek palūkėti, kad po kurio laiko juos užuostume ir įvertintume gerokai aiškiau.