Press "Enter" to skip to content

Viena iš populiariausių sanatorijų Druskininkuose – Eglės sanatorija

sanatorija

Pasiilgusiems ramaus atokvėpio gamtoje, poilsis Druskininkuose gali būti puikus sprendimas. Kurorte Jūsų laukia Eglės sanatorija, kurioje galėsite mėgautis jaukiu bei maloniu poilsiu, atsipalaiduoti, pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasimėgauti kokybiškomis sveikatinimosi procedūromis. Eglės sanatorija yra ne tik didžiausia sanatorija Lietuvoje, bet ir Šiaurės Europoje. Ši Druskininkų gydykla savo asortimente turi daugiau nei 100 įvairių grožio bei sveikatinimosi procedūrų, todėl kiekvienas lankytojas ras sau tinkamiausias.

Baseinai, pirtys ir vandens pramogos

Jei pasiilgote vandens pramogų ir malonumų, Eglės sanatorija Druskininkai – kaip tik jums! Pirtys, baseinai bei procedūros – viską rasite vienoje sanatorijoje. Tikriausiai ne paslaptis, kad pasiplaukiojimai baseine bei kaitinimasis pirtyse teigiamai veikia žmogaus sveikatą, o šiose erdvėse atliekamos procedūros dar labiau sustiprina šį poveikį.

Kambariai Eglės sanatorijoje

Planuojantiems pailsėti Eglės sanatorijoje siūloma rinktis iš 3 tipų kambarių – Economy, Standart bei Comfort tipo. Economy kambarių svečiai valyklą, gydyklą bei vandens zonas pasieks lauko takeliais, o kambariuose ras visus būtiniausius reikmenis (rankšluosčius, plaukų džiovintuvus, indus t.t.). Standart tipo kambariai yra tarsi tarpinis variantas tarp kitų dviejų. Standart kambariuose apsistoję svečiai galės mėgautis stilingu kambario dizainu, kokybiškais baldais, kambariuose taip pat ras kokybiškam poilsiui reikalingus atributus – chalatus bei šlepetes. Kambariuose taip pat yra seifas, kuriame sanatorijos svečiai gali laikyti svarbiausius savo daiktus. O tiems kas nori didžiausio komforto derėtų rinktis Comfort klasės kambarius. Kambariai dvelkia subtilumu ir elegancija, juose poilsiautojai ras viską ko gali prireikti viešnagės metu – seifą, chalatus, šlepetes, rankšluosčius, plaukų džiovintuvus ir t.t). O kad poilsis tikrai būtų kokybiškas ir malonus, Comfort tipo kambarių svečiai gali neišeidami į lauką, pasiekti mineralinio vandens biuvetę, valgyklą ar pramogų vietas.

 

Kainos

 

Eglės sanatorijoje kainos yra tikrai patrauklios. O tai yra tikrai nuostabu, nes už palyginti žemas kainas galima suteikti tiek daug gėrio savo kūnui ir sielai. Norintiems sutaupyti, turime gerą žinią, Eglės sanatorija dažnai pateikia pasiūlymų su akcijomis bei nuolaidomis!

Maitinimas

Eglės sanatorija siūlo apsilankyti net 3 kavinėse, kuriose maistas teikiamas poilsiautojams yra sveikas, visavertis ir kokybiškas. Kavinių darbo laikas skiriasi, todėl apsilankymas jose nereikalaus kruopštaus planavimo.

Sanatorijos Druskininkuose – tai pasirinkimas, kuris užtikrins malonų bei kokybišką poilsį. Eglės sanatorija išpildys visus jūsų lūkesčius, o šios gydyklos kokybę patvirtina puikūs atsiliepimai apie ją.

Gero poilsio!