Press "Enter" to skip to content

Virtuvės baldai pagal užsakymą

virtuves baldai pagal uzsakymaAr esate apsilankę baldų salone? Tikriausiai, kad taip. Ar pastebėjote, kiek ten daug minkštų kampų, lovų, kėdžių, komodų? O kiek virtuvės baldų komplektų matėte? Tris? Penkis? Reta parduotuvė turi 10. Ar susimąstėte, kodėl standartinių virtuvės baldų yra tiek mažai?

Virtuves baldai pagal uzsakyma yra efektyviausias būdas įsigyti virtuvės baldus. Kodėl? Todėl, kad būtent taip išnaudosite kiekvieną centimetrą tikslingai. Lentynėlės vidury sienos ar minkštas kampas prieš televizorių nereikalauja efektyvumo. Tiesiog statote prie sienos ir tiek. Virtuvės baldai yra pernelyg sudėtingi, kad būtų galima pasistatyti juos kaip kaladėles. Kitas tiks sudėtingas baldas yra drabužinė spinta, bet ir ta neprilygsta savo sudėtingumu, o kartais ir inžineriniais sprendimais. Kodėl virtuves baldai pagal uzsakyma yra tokie sudėtingi? Todėl, kad juose montuojama skirtinga buitinė technika, be to dar vedamas ir apšvietimas bei santechnika. Tai reikalauja šiokių tokių pastangų ir profesionalumo. Čia ne sustatyti spintelę pagal instrukciją išsipakavus iš kartoninės dėžės…

Jūsų virtuves baldai pagal uzsakyma turi būti tokie, kad susilietų su namų interjeru. Jei esate numatę skandinaviško stiliaus interjerą ir turite pakankamai vietos, tada žinoma, galite bandyti laimę su moduliniais baldais. Atminkite, kad nepakanka spinteles tik sustatyti, reikia jas tinkamai pritvirtinti prie sienos ir idealiai lygiai pastatyti. Mažiausi nukrypimai gali sugadinti visą vaizdą, jau nekalbant apie sunaikintas nervų ląsteles. Baldžiai tokių ląstelių jau neturi, todėl jie sumontuoja virtuvės baldus beveik be streso ;).

Nepatikėsite, bet virtuves baldai pagal uzsakyma gali sutaupyti. Jei jie kokybiški, keisti nereikės 10-20 metų. Savadarbius baldus gali tekti keisti jau po poros metų, o profesionalūs baldai yra ilgaamžiai. Kodėl? Todėl kad baldininkai parenka specialias medžiagas už didmeninę kainą, todėl kokybiškas produktas nėra brangus. Kai kam gali atrodyti, kad parduotuvėse plokštės yra panašios kokybės. Deja, ten naudojami patys pigiausi variantai. Jau nekalbant apie furnitūrą ir varžtelius, kurių galvutės greitai prasisuka. Visa tai sueina į tą patį biudžetą. Kai pamatysite, kad per dešimt metų virtuvės baldus teks vos ne iš naujo perdaryti, suprasite, kad pagal užsakymą gaminami virtuvės baldai yra kur kas pigesnis variantas.

Rinkdamiesi baldininkus, visada pasidomėkite, kuo jie išskirtiniai ir ką jau yra nuveikę. Taip žinosite, kad savo virtuvę patikite profesionalams, o ne bendrojo profilio meistrams, kurie gali porą varžtelių įsukti…