Press "Enter" to skip to content

Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Virtuvės baldų gamybaSeniai praėjo tie laikai, kuomet virtuvės patalpa buvo aktuali tik moterims. Šiuo metu maisto gaminimas daugeliui yra net ne darbas, o malonumas, kadangi virtuvėje esanti įranga padeda darbus atlikti smagiai ir lengvai. Virtuvės baldų gamyba prisideda prie greitai paruošiamų patiekalų idėjos. Šiuo metu gana populiaru užsisakyti baldus pagal individualų užsakymą. Ne tik todėl, kad žmonės nori, kad jų namų interjeras būtų išskirtinis, tačiau ir dėl neįprastų formų patalpų. Tiesiog masiškai gaminami baldai netinka.

Daug gamintojų teikia baldų gamybos paslaugas pagal individualius užsakymus. Virtuvės baldų gamyba prasideda nuo profesionalų pasirinkimo. Kad paieškos būtų sėkmingesnės – pateikiame kelis kriterijus.

 1. Internete daugelis žmonių mėgsta palikti atsiliepimus apie konkrečių kompanijų suteikiamas paslaugas.
 2. Pasidomėkite, kiek pinigų Jums kainuos baldai. Virtuvės baldų gamyba pagal individualius poreikius varijuoja atsiradus rezultatui, tačiau bent jau preliminariai pavyks įsivaizduoti.
 3. Taip pat naudinga susipažinti su baldžiaus bei dizainerio stiliumi. Kol vieni labiau linkę prie klasikinio stiliaus, tuo tarpu kiti link modernizmo.
 4. Susižinokite per kiek laiko Jums bus suteikiamos paslaugos.
 5. Įvertinkite, kokios yra paslaugų suteikiami sąlygos. Jeigu baldai Jums nepatiks, ar bus galima prašyti juos pakoreguoti?

Virtuvės baldų gamyba dažniausiai neužtrunka daug laiko. Ypač tokiu atveju, jeigu kreipsitės į savo srities profesionalus, kurie suinteresuoti suteikti kokybiškas paslaugas.

Klasikinis stilius virtuvėje. Tradicinio stiliaus mėgėjai virtuvė dažniausiai įsirengia nemažoje patalpoje, kadangi tik tokiu atveju pavyksta geriausiai atskleisti klasikinio stiliaus dizainą. Žinoma, jeigu norite, kad viskas būtų tobulai, tuomet naudinga kreiptis į profesionalus, kurie suteikia interjero kūrimo paslaugas. Jeigu finansai neleidžia – paprasčiausiai skaitykite toliau, kad Jums gali padėti labiausiai atskleisti tradicinį interjerą namuose.

 • Siekiant sukurti klasikinį stilių – baldai turėtų būti gaminami iš medžio.
 • Pasistenkite išlaikyti natūralią medžio spalvą.
 • Puikiai tinka įvairios miesto smulkmenos, kaip vazoninės gėlės, fotografijos bei paveikslai. Net ir virtuvėje jie sukuria išskirtinio dizaino interjerą.
 • Vietoj romanečių arba žaliuzių pasitarnauti gali lengvos užuolaidos. Tiesa, jeigu patalpoje dėl riebalų kiekio jas tenka dažnai plauti – tuomet visiškai nusiimkite.
 • Virtuvės baldų gamyba turėtų būti realizuojama atsižvelgiant į senovės lietuvių liaudies baldus: nebijokite pasirinkti kuo daugiau raštų, tradicinės simbolikos.

Svarbiausia, kad klasikinis stilius „reikalauja“ vietos. Jokio skirtumo, ar norite įsirengti virtuvę, ar kitą patalpą – erdvė yra reikalinga.

Modernus stilius virtuvėje. Modernizmas šiuo metu yra labai populiarus, kadangi jis puikiai tinka nedidelės kvadratūros butuose, kurie paskutiniu metu intensyviai plinta. Negalima sakyti, kad modernizmas yra visiškai priešingas klasikai. Galima atrasti ir panašumų, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad modernizmas yra lygus minimalizmui.

 • Dažniausiai virtuvės baldų gamyba būna greita, kadangi atsiribojama nuo smulkmeniškų papuošimų.
 • Interjere dominuoja ryškios spalvos.
 • Stengiamasi atsiriboti nuo smulkmenų. Manoma, kad jos ne puošia, tačiau apsunkina kambarį. Tokio daikto kaip dangų uždangalai visai nereikia.
 • Baldai gali būti tiek mediniai, tiek plastikiniai, tiek stikliniai, atsižvelgiant į funkcionalumą.

Siekiant kokybės darbus reikia palikti profesionalams, kurie puikiai išmano gaminimo procesą bei įkomponavimą specifinio stiliaus interjere.