Press "Enter" to skip to content

VŠĮ steigimas: kas, kaip ir kur?

VŠĮ steigimasLietuvoje suteikiamos plačios galimybės įsteigti skirtingo pobūdžio įmones. Nuo individualių įmonių, kurias gali valdyti vos vienas asmuo iki mažųjų bendrijų, kurioms vadovauja didelė grupė asmenų. Pasiūla plati, o kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka. VŠĮ steigimas – viena iš galimybių. Viešoji įstaiga – ne pelno reikalaujanti įmonė, kurią gali įsteigti visi fiziniai asmenys. Svarbiausia, kad ji gali vykdyti beveik bet kokio pobūdžio veiklą. Svarbiausia, kad ji būtų realiai apčiuopiama visuomenei.

Jeigu norite įsteigti VŠĮ, tokiu atveju privalote pateikti šio pobūdžio informaciją bei reikalingus dokumentus:

 1. Pirmiausia Jums reikia sugalvoti įmonės pavadinimą. Tai pirmas žingsnis bandant įsteigti bet kokio pobūdžio įmonę.
 2. Būtinai reikia nurodyti visų steigėjų asmenvardžius ir tuo pačiu adresus. Dažniausiai steigėjų būna net keli. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau valdyti viešąją įstaigą.
 3. Žinoma, visus reikalingus dokumentus turi užpildyti įstaigos savininkas, kuris nurodo visus savo kontaktus.
 4. Žinoma, reikia nurodyti ir pačios buveinės adresą. Jeigu patalpos yra nuomojamos, tokiu atveju labai svarbu susitarti su nuomininku, kad jis taip pat prisidėtų prie visų dokumentų surašymo. Jo parašas reikalingas tik vieną kartą, tačiau yra labai reikšmingas ir būtinas.
 5. Avanso sumokėjimas yra būtinas. Dažniausiai jis siekia apie 30 eurų. Steigti viešąją įmonę yra bene pigiausia iš visų egzistuojančių galimybių.

Terminai, kainos ir kitos smulkmenos

Viešoji įstaiga įsteigiama labai greitai. Kaip ir visas kitas – jas galima steigti tiek internetu, tiek nuvykus pas notarą. Pirmasis būdas yra kur kas greitesnis, paprastesnis ir sėkmingesnis, tad būtent juo pasinaudoti mes Jums ir rekomenduotume.

 • VŠĮ steigimas dažniausiai trunka iki 7 dienų. Jeigu pasisamdysite profesionalus – pavyks kur kas greičiau sutvarkyti visus dokumentus. Pavyzdžiui, apskaitos mokymai naudingi kiekvienam būsimam verslininkui. Tuomet ir steigimas bus kur kas greitesnis, nes žinosite tai, ko dažniausiai nežino su šia sritimi nesusiduriantys asmenys.
 • VŠĮ steigimas, kaip jau minėjome – pigus. Susimokėti reikia dėl šių paslaugų: notaro teikiamos paslaugos, juridinio centro teikiamos paslaugos, pavadinimo įregistravimas bei investicija į profesionalus, kurie gali padėti įsteigti įmonę (galite naudotis paslauga, galite ir ne).

Steigimo darbus galite atlikti pats arba galite kreiptis į profesionalus. Pastarais variantas yra geresnis, kadangi tiksliai žinosite, kad viskas atliekama kokybiškai ir ateityje jums neatsiras nesklandumų, kurie galėtų apsunkinti darbus.

Kodėl verta samdytis kompaniją, kuri įsteigtų VŠĮ?

 1. Paslaugos nėra brangios, tad neteks papildomai ieškoti iš kur galima gauti pinigų.
 2. Steigimo darbai atliekami kur kas greičiau, kadangi specialistai žino kas ir kaip.
 3. Nebus paliekama klaidų, kurios ateityje jums gali labai pakenkti.
 4. Profesionalai suteiks naudingus patarimus, kurie padės pirmuosius savo verslo žingsnius žengti labai tvirtai.

Viešoji įstaiga – labai patraukli verslo forma, kuri suteikia galimybę realizuoti savo norus. Nelaukite, kol kas nors kitas įgyvendins Jūsų svajones. Gyvenkite čia ir dabar. Realizuokite savo norus, kurie Jums padės susikurti gražų gyvenimą.