Press "Enter" to skip to content

Kaip atrasti šampūną labiausiai tinkantį Jūsų plaukams?

Plaukai – vienas gražiausių moterų papuošalų, tad nieko keisto, kad kiekvieną mėnesį moterys skiria nemažai pinigų, kad atrastų geriausias priemones, kurios gali užtikrinti gražiausius plaukus. Nors šiuo metu galima atrasti labai daug įvairių priemonių, kurios skatina auginimą, storina plauką, mažina slinkimą ir fiksuoja šukuosenas – svarbiausia, visgi, yra šampūnai. Tinkamai pasirinktas šampūnas gali užtikrinti, kad Jūsų galvos oda bus tinkamo drėgnumo. Kai oda bus tinkamo drėgnumo – plaukai ir geriau augs.

sampunai

Šiuo metu šampūnų pasiūla prekybos vietose yra labai plati. Itin tokiu atveju, jeigu nusprendėte pirkti internetu, kadangi vienu metu galite apžiūrėti labai daug skirtingų gaminių. Aptarsime pačius pagrindinius ir padėsime pasirinkti tokį, kuris labiausiai tinka Jūsų plaukams.

  • Sausas šampūnas. Sausas šampūnas tikrai nėra skirtas sausiems plaukams, kaip kartais žmonės gali pagalvoti. Tai priemonė, kuri labai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikia riebaluotiems plaukams vėl suteikti žvilgesio ir nuostabią išvaizdą. Tai nepamainomas šampūnas ilgų kelionių metu, kai paprasčiausiai nėra galimybės išsiplauti galvos įprastu būdu. Kiekviena savo gerbianti mergina turėtų jį turėti savo rankinuke.
  • Šampūnas sausiems plaukams. Štai šampūnas sausiems plaukams yra būtinas pasirinkimas tokiu atveju, jeigu norite, kad Jūsų plaukai atrodytų puikiai ir kuo greičiau susigrąžintų žvilgesį. Sausi plaukai nėra susiję su genetika. Dažniausiai juos išsausina nuolatinis dažymas bei netinkamų priemonių ir įrangos naudojimas. Tokiu atveju drėkinantis šampūnas padeda susigrąžinti gražius bei gyvus plaukus.
  • Šampūnai dažytiems plaukams. Jeigu Jūsų plaukai yra dažyti, tokiu atveju norisi atrasti tokias priemones, kurios padeda išlaikyti juos kuo ilgiau. Nuo tokių šampūnų, kurie puikiai tinka šviesintiems plaukams iki tokių, kurie padeda išsaugoti tamsią ir tuo pačiu labai gražią spalvą.
  • Šampūnai su keratinu. Jeigu norite, kad Jūsų plaukučiai būtų kuo gražesni ir gyvingesni – rekomenduojame įsigyti šampūną su keratinu, kuris padeda naujam gyvenimui prikelti net ir labai pavargusius plaukus. Šampūnas su keratinu yra paprasčiausias būdas pagyvinti plauką.
  • Šampūnai slenkantiems plaukams. Jeigu plaukučiai labai slenka – būtina ieškoti specialių priemonių, kurios gali padėti pagyvinti Jūsų plauką ir suteikti jam daugiau žvilgesio. Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti šampūnus, kurie specialiai skirti tokiai galvos odai, kurie yra kažkuo nepatenkinta ir todėl plaukai dažniausiai slenka.
  • Šampūnai be parabenu arba ekologiški šampūnai. Šiais laikais apie ekologiją kalbama gana dažnai, tad nieko keisto, kad itin populiarūs ir ekologiški šampūnai, kuriuose nėra jokių medžiagų galinčių pakenkti Jūsų plaukučiams. Dažniausiai ekologiški šampūnai kur kas brangesni, tačiau merginos pastebi, kad galima pamatyti puikius rezultatus.
  • Šampūnai nuo pleiskanų. Galiausiai, turbūt bent kartą gyvenime visiems teko susidurti su pleiskanomis, kurios gadina gyvenimą ir sukelia nemalonų niežulį. Dažniausiai dėl pleiskanų nustoja augti plaukai ir patys plaukučiai nebeatrodo gražiai. Taigi, pleiskanų gydymas yra būtinas. Juk tai tarsi liga!

Jeigu pačiam labai sunku nuspręsti, kuris šampūnas tinka labiausiai – rekomenduojame pasitarti su konsultantais dirbančiais grožio srityje. Įvertinus kiekvieno žmogaus poreikius bei plaukų bei galvos odos padėtį pasiūlomas ir konkretus gaminys.

Labai dažnai tenka išbandyti išties daug gaminių, kol pavyksta atrasti geriausią. Svarbiausia, kad galiausiai pavyksta, tad skubėkite susirasti tobulai Jums tinkamą šampūną.