Press "Enter" to skip to content

Kas yra rekuperacinis šildymas?

rekuperatorius

 

Šilumos rekuperavimas

Oro srautas visame pasaulyje žinomas dėl aukštos kokybės ventiliacijos gaminių. Mes savo 60 metų žinias ir patirtį vienodai taikome ventiliacijos su šilumos atgavimo (MHVR) ir mechaninio ištraukimo sistemose.

Kas yra šilumos rekuperavimas?


Šilumos atgavimas – tai procesas, kuriuo nuolat pašildomas gaunamas vėsus tiekiamas oras, pašildant jį išeinančiu ištraukiamu oru.
Šiltas oras nėra tiesiog išeikvojamas į išorę. Labai efektyvūs šilumokaičiai perduoda didesnį šilumos energijos procentą į gaunamą tiekiamą orą.

Kas yra vėdinimas naudojant šilumos rekuperavimas?


Mechaninė šilumos grąžinimo vėdinimo (MVHR) sistema yra sprendimas šviežio oro tiekimui į visas zonas, neišleidžiant šilumos.

Iš grotelių tualetuose ir drėgnose patalpose išgaunamas pasenęs oras, užterštas drėgme, toksinais ir kvapais. Tokios zonos kaip vonios kambarys, vonios kambarys, namų apyvokos kambarys ir virtuvė leidžia išgauti pastovų arba į poreikį orientuotą oro srautą.

Iš pradžių šviežias oras iš ventiliacijos sistemos iš išorės tiekiamas tiesiai per filtrą, po to iš ištraukiamo oro paimta šilta šilto oro dalis į šilumokaitį patenka į kanalizacijos sistemą. Nuolat tiekdami pašildytą orą į gyvenamąsias zonas ir ištraukdami užterštą orą iš drėgnų patalpų, sukuriate viso namo vėdinimo sistemą. Orui leidžiama cirkuliuoti iš tiekiamo oro kambarių į kambarius su ištraukimu per išpjovas per visas vidaus duris ir (arba) naudojant perdavimo groteles.

Kokie yra šilumos vėdinimo pranašumai?

Privalumai:
Grynas oras
Šilti gerai vėdinami namai
Padėkite sutaupyti sąskaitoms už šildymą
Sumažinkite oro kondicionavimo poreikį
Pašalinkite perteklinę drėgmę iš pastato ir baldų
Sveikatos gerinimas
Laikydami pastovų interjero „klimatą“.
Padeda išlaikyti daugiau nei 90% šilumos
Kaip savo sprendimą pasirinkite mechaninę ventiliaciją su šilumos atstatymu (MVHR).
Daugėjant naujų pastatų ir atnaujinant aukšto lygio izoliaciją kartu su naujais teisės aktais, padidėja šilumos regeneravimo produktų poreikis.

Dabar šis poreikis yra didesnis nei net prieš tai užtikrinant geresnę oro kokybę patalpose ir taupant energiją.

Jei ketinate modifikuoti vėdinimo sistemą, į kurią įeina šilumos atgavimas, galite apsvarstyti vieno kambario šilumos grąžinimo įrenginį, vadinamą decentralizuota mechanine ištraukiamąja ventiliacija (dMEV), arba kaip alternatyvią centralizuotą vėdinimą su šilumos atgavimu.

Būdami ventiliacijos sprendimų specialistai, leiskite mums rasti tinkamą produktą, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams.