Press "Enter" to skip to content

Kremų veidui pasirinkimas – kas svarbu?

veido kremasGraži, skaisti veido oda ir nė vienos raukšlelės – tokia yra kiekvienos merginos svajonė. Ir tai yra iš dalies pasiekiama, jei tinkamai rūpinatės savo veido oda. Dalinamės keliais patarimais kaip tai padaryti.

Naudokite veido priežiūros priemones

Kiekviena moteris savo vonioje turi turėti kelias veido priežiūros priemones: veido prausiklį, toniką, veido kremą ir paakių kremą. Šių priemonių derinys užtikrina, jog oda bus švari bei pamaitinta. Būtent kremai maitina odą. Labai svarbu pažymėti, jog kremą galima tepti tik ant švarios veido odos. Ir visai nesvarbu, kurį jūsų veido odai tinkantį veido kremą iš plataus asortimento išsirinksite https://www.b-a.eu/c2760/Kremai-veidui Svarbu tai, jog naudosite. Išsirinkti nėra paprasta, tačiau domintis kremų sudėtimis, veikliosiomis medžiagomis ir pasitelkus apžvalgas, galima rasti sau tinkamiausią.

Ar teisingai tepatės veido kremą?

Galbūt tai atrodo keista, tačiau įvairių apklausų duomenimis, ne visos moterys žino, kaip teisingai tepti kremą ant veido. Pasikartosime, jog tepti reikia ant švarios odos. Tepant ant purvinos, paviršiuje esantys nešvarumai „pastumiami“ giliau, užsikemša veido poros, oda sunkiau įsisavina naudingas medžiagas iš veido kremo. Kremą tepti reikia pirštų galiukais, taip vadinamomis „pagalvėlėmis“. Sukamaisiais judesiais, pradėti nuo kaktos ir pirštais slinkti žemyn. Kremo tepimas ant veido neturi būti skubus, tai ne varnelės uždėjimas darbų sąraše, tai svarbi procedūra, nuo kurios priklauso veido grožis. Tad masažuojamais judesiais, lėtai reikia įmasažuoti kremą, kad šis pasiektų gilesnius odos sluoksnius.

Paakiams netinka veido kremas

Paakių oda yra itin jautri ir plona, todėl paakiams netinka veido kremas, net jei jis labai švelnus. Paakiams įsigykite atskirą, specialų kremą, kuris tinka gležnai odai. Ties akimis anksčiausiai susidaro raukšlelės, aplink akis pasidaro juodi ratilai, kurie tikrai nepuošia. Norint šią jautrią vietą palepinti bei užtikrinti, jog kuo ilgiau nesusidarytų raukšlės, reikia paakių kremo, kuris aprūpintų odą drėgme ir maisto medžiagomis. Kremą reikia itin švelniais, tapšnojančiais judesiais paskirstyti ant paakių.

Kreipkite dėmesį į odos siunčiamus ženklus

Keičiasi oras, aplinka, maistas, organizmą veikia stresas, miego trūkumas bei kiti gyvenimiški veiksniai. Neigiama įtaka greitai pradeda atsispindėti veido odoje – oda pagelsta, pradeda pleiskanoti arba kaip tik darosi riebi. Tai ženklai, jog reikia ne tik keisti gyvenimo būdą, tačiau ir palepinti odą papildomomis priemonėmis, pavyzdžiui, veido kaukėmis, veido šveitimo priemonėmis, veido valymu bei veido masažu. Lepinimo procedūromis galima užsiimti ir nelaukiant kol veido oda „pasiprašys“, galima tam skirti laiko ir veido valymus, masažus daryti reguliariai – tai tikrai naudinga. Beje, jau seniai žinoma, kad vanduo padeda valyti organizmą, pašalinti šlakus, o tuo pačiu ir valo odą iš vidaus. Geriant daugiau vandens, oda tampa skaistesnė, šviesesnė. Tad prie papildomų procedūrų sąrašo pridėkite ir kelias papildomas stiklines vandens per dieną.