Press "Enter" to skip to content

Anykščiai ir Birštonas – vietos kurias būtina aplanakyti

spaJūs labai klystate jei manote, kad Lietuvoje atostogauja tik tiek kas neturi pinigų atostogoms užsienyje. Taip pat klystate, jei manote, kad Lietuvoje nėra ko pamatyti ir ką veikti. Mūsų šalis tikrai turi daugybę lankytinų vietų, kartais net sunku apsispręsti. Taigi tikimės, kad šis straipsnis padės nuspręsti kur geriau vykti – į Anykščius ar į Birštoną.

Poilsis Anykščiuose

Niekas nenori kažkur važiuoti, kur nėra pramogų ir yra nuobodu, tačiau Anykščių miestas yra ne toks, čia tikrai rasite ką veikti ir ką pamatyti. Visi žino apie naujausią ir bene dažniausiai linksniuojamą miesto pramogą – medžių lajų taką, o šalia jo yra ir žymiausias Lietuvoje akmuo – „Puntukas“, geriausia dalis yra ta, kad šios vietos ir pramogos yra visiškai nemokamos. Tie kas nori, gal įsigyti Anykščių regioninio parko lankytojo bilietą, tokiu būdų prisidėsite prie Medžių lajų tako komplekso, bet ir prie parko objektų išlaikymo.

Tai tikrai nėra viskas ką galima nuveikti Anykščiuose. Šiame mieste galite paklaidžioti po labirintą, praskrieti virš Šventosios upės Dainuvos nuotykių parke, pasivažinėti rogutėmis, nepriklausomai nuo metų laiko, palenktyniauti kartingais ir pasivažinėti caro laikų traukiniu – siauruku. O po pramogų, siūlome apsilankyti ir atsipalaiduoti SPA Vilnius Anykščiai centre.

 

Poilsis Birštone

Birštonas puikiai tiks jei Jūs negalaite įsivaizduoti atostogų ir poilsio be SPA procedūrų. Šis miestas yra tikras SPA mėgėjų rojus. Atvykę į sanatoriją ar SPA centrą būsite apglėbtas rūpesčiu ir jaukumu. Jumis pasirūpins tikri savo srities profesionalai. Jums bus pasiūlytos įvairios procedūros: mineralinio vandens vonios, purvo vonios, masažai, haloterapija ir daugybė kitų. SPA centrų ir sanatorijų pasirinkimas yra tikrai gausus, kadangi Birštonas jais ir garsėja.

Birštono miestas tikrai patiks dviračių mėgėjams, čia yra gausybė dviračių takų ir trasų. Šiame mieste taip pat galima paskraidyti ir oro balionu, parasparniu ir pasiplaukioti Nemunu, aplankyti unikalų mineralinio vandens garinimo bokštą kur kiekvienas gali pakvėpuoti itin sveiku „jūrinio efekto“ oru, mėgautis fontanų vaizdais bei tekančio vandens čiurlenimu. Birštono lankytojai savo sveikatą gerina ne tik sanatorijose ar SPA centruose, bet ir gamtoje.

Taigi jei jus domina Valentino dienos idėjos arba tiesiog paprastas poilsis, šie kurortai yra vienas iš geriausių pasirinkimų.