,

Norint nustebinti antrąją pusę nereikia laukti specialios progos!

santykiaiLabai dažnai pamirštame tai, jog norint nustebinti ir palepinti antrąją pusę nereikia laukti specialių progų ar švenčių, tai galima padaryti nors ir artimiausią savaitgalį. O tam, kad Jums būtų paprasčiau susiplanuoti veiklas ir sugalvoti idėjas, pateiksime keletą pasiūlymų.

Jei turite vaikų, pirmiausiai turėtumėte nuspręsti ar vyksite visi kartu ar šiuo metu Jums labiau priimtinas yra poilsis dviems (https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/savaitgalis-dviems) Ir atžalų globą paliksite artimiesiems. Kad ir ką nuspręsite yra puikių pasirinkimu poilsiui visai šeimai. Tai gali būti puikias paslaugas teikiantys SPA centrai, viešbučiai ar sanatorijos. Vaikams tikrai patiktų apsilankymas vandens parko pramogos. Toliau pateiksime keletą idėjų, kurios labiau yra skirtos poilsiui dviems, tačiau, jas galima pritaikyti ir visai šeimai.

Sveikatinimo poilsis.

Galime drąsiai sakyti, kad Druskininkai ir Birštonas yra patys žymiausi ir geriausias sveikatinimo paslaugas teikiantys kurortai Lietuvoje. Gali pasirodyti, kad poilsiauti tokioje vietoje gali būti kiek nuobodu, tačiau tai ne tiesa. Jei pažvelgtumėte į sveikatinimosi programas kurios yra siūlomos, pamatytumėte, kad sveikatos gerinimas gali būti tikrai romantiškas ir smagus. Tad nesibaiminkite žodžio sanatorija, Druskininkų ir Birštono kurortuose tikrai rasite puikių sanatorijų, kurios siūlo modernų ir ne nuobodų poilsį.

SPA malonumai dviem.

Kas gali būti romantiškiau ir maloniau nei lepinimasis vandens masažo srovėmis, pirtimi ar džiakuzi?

Taip pat nepamirškite SPA procedūrų bei masažų, kurių dėka ne tik pagerinsite sveikatą, bet ir atsipalaiduosite ir romantiškai praleisite laiką. Norintiems gerokai atitrūkti nuo kasdienybės rekomenduojame rinktis pajūrio kurortus, juk Jūra suteikia tikrai daug romantikos.

Aktyvios pramogos ir adrenalinas

Romantika nėra vien rožių žiedai, šampanas ir saldainiai. Jei jūsų pora yra kiek pamišusi arba tiesiog mėgstate ekstremalius pojūčius, nepraleiskite progos pasimėgauti aktyviomis pramogomis. Yra tikrai didelis pasirinkimas: šuolis su virve nuo tilto, pasivažinėjimas kartingais, pasiplaukiojimas vandens motociklu ir t.t. Tai yra tik keletas aktyvių pramogų pasiūlymų, jų mūsų šalyje yra tikrai daugiau. Todėl pagalvokite kas labiausiai patinka Jūsų mylimam žmogui ir pagal tai sudėliokite savo pramogų sąrašą.

Taigi nelaukite kažkokios progos, kad galėtumėte nustebinti mylimą žmogų, tam puikiai gali tikti ir artimiausias savaitgalis.