Press "Enter" to skip to content

Sportinio laivo nuoma – populiari vasaros pramoga

Nėra nieko geriau karštą vasarą, kaip pramogos ant vandens, leidžiančios atsipalaiduoti ir atsivėsinti. Lietuvoje įvairios vasaros atrakcijos populiarėja kiekvienais metais. Pastaruoju metu rinkoje paslaugas siūlo sportinio laivo nuoma. Tai puikus poilsio pasirinkimas ir ne tik. Toks laivas gali būti ir įdomi pramoga švenčių metu.

Kuo jis išskirtinis?

Sportinio tipo laivai yra sukurti vandens sportui ir aktyviam plaukimui. Vienas populiariausių pritaikymo būdų – įvairios vandens sporto šakos. Sportinio laivo, dar vadinamo Malibu laivo nuoma dažnai siūloma vandens pramogų parkuose. Pavyzdžiui, čiuožimui su vandenlentėmis. Sportiniai laivai buvo sukurti būtent vandens sportui. Jų sukuriamos bangos yra tinkamos vandenlenčių sportui. Todėl labai dažnai tokie laivai ir naudojami vandenlenčių tempimui ant lyno. Tai aktyvi ir ekstremali pramoga, kuri Lietuvoje pastaraisiais metais sparčiai populiarėja. Laivui tempiant vandenlentę, galima atlikinėti triukus ir išbandyti save ant įspūdingų bangų. Svarbu prieš tai išklausyti saugaus elgesio instruktažą ir ant vandens elgtis atsakingai.

Jeigu norite išbandyti vandenlenčių pramogą, būtinai apsilankykite viename iš vandens parkų. Jų Lietuvoje yra per dvidešimt ir kiekvienais metais tik daugėja. Dažniausiai tokiuose parkuose poilsiautojai kviečiami pasilinksmint ir išbandyti save ant batutų arko. Tai didelis pripučiamų batutų kliūčių ruožas. O šalia siūlomos ir kitos vandens atrakcijos. Tarp jų ir sportinio laivo nuoma.

Kokia sportinio laivo kaina?

Tai priklauso nuo to, kiek laiko norėsite plaukioti su laivu. Įprastai sportinio laivo nuoma kainuoja apie 100-150 eurų. Tai valandinis mokestis, į kurį jau įskaičiuojamas plaukimas us vandenlente. Gali būti, jog papildomai reikia tik pasirūpinti apranga ar kita įranga. Dažniausiai ja taip pat galima išsinuomoti tame pačiame punkte, kur ir laivą.

Sportinio tipo laive telpa iki 9 žmonių. Todėl tai puikus pasirinkimas ir ilgesniems plaukimams. Pavyzdžiui, dažnai Malibu tipo laivai užsakomi mergvakarių ar gimtadienių šventimui. Pavyzdžiui, kelių valandų plaukimui su sustojimais, žaidimais, užkandžiais ir kitomis pramogomis. Romantiškas plaukimas yra puiki atrakcija ir laiko praleidimas. Laivo denis atviras, todėl ant jo galima surengti įspūdingą fotosesiją. Tai puiki vieta įamžinti Jūsų asmeninę šventę. Laive įamžintos šventės akimirkos bus puikūs atsiminimai. Taip pat galėsite džiaugtis ne tik įspūdingomis nuotraukomis, bet ir naujais potyriais plaukiant sportiniu laivu. Neabejotinai bus ne tik džiaugsmo, bet ir adrenalino.