Kaip suvaldyti nuotaikų kaitą?

Ruduo- sezoninės depresijos metas. Ne vieną mūsų tokiu metu apima liūdesys, bloga nuotaika, nepaaiškinamas dirglumas. Nuotaikų kaitos valdymas priklauso nuo daugelių faktorių: užplūdus neigiamoms emocijoms, gali atrodyti, kad kaltas prastas oras ar panašūs,  nuo jūsų nepriklausantys, dalykai. Tačiau, ar tikrai? Dažniausiai gerą ar blogą nuotaiką nulemia vidinės priežastys, kurias pašalinę, galite viską pakeisti. Būna dienų, kuomet turi įvykti svarbūs įvykiai, nuo kurių baigties priklausso daug dalykų jūsų gyvenime. Nevaidinkite didvyrių, pokyčius pasitikdami vieni patys. Daugiausiai šansų priimti teisingus sprendimus turėsite, jei pasitarsite su artimais žmonėms. Kartais jus gali apimti panika, kad nesugebate visko kontroliuoti. Jei esatę linkę į kontrolę, o galbūt, net ir pamišę dėl kontrolės, visada prisiminkite, kad visko niekada nepavyks sukontroliuoti. Tam nėra ir būtinybės. Verčiau savo energiją skirkite asmeniniam tobulėjimui. Jei jūsų smegenys perkrauti informacija, padarykite pertraukėlę, pasivaikščiokite ar pamedituokite. Tai padės jums sugrįžti į čia ir dabar, mėgaukites šia akimirka. Tikėkite, kad ateityje reikalai pasitaisys. Jei pastebėjote, kad ilgą laiką jus persekioja mintis, kad ateityje niekas nepasikeis, kreipkites pas psichologą.

Meditacijos nauda

Meditacija atneša vidinę harmoniją. Kai jaučiatės priblokšti, nestabilūs ar emociškai išbalansuoti, meditacija padeda sugrįžti į ramybės būseną. Tam, kad patirtum meditacijos naudą, reikia reguliariai medituoti. Tai užtrunka tik keletą minučių per dieną. Kai tai įsisavinama, meditacija tampa geriausia dienos dalimi. Meditacija- tai sąmonės būsena. Skaitymas apie jos naudą gali atnešti tik tai šmėkštėlijimą tikro poveikio. Laikas ir Tau pradėti medituoti. Žmonės, kurių dienotvarkė perkrauta darbais, yra dėkingi galėdami stabtelti ir pasimėgauti keliomis, gaivinančiomis meditacijos akimirkomis kiekvieną dieną.

Sąmonės būsenos

Mes gyvename trejose sąmonės būsenose: pabudime, sapnavime ir miegojime. Pabudimo būsenoje mes  patiriame pasaulį per penkis pojūčius: regą, uoslę, lytėjimą, klausą ir skonį. Kita kraštutinė būsena yra miego būsena, kurioje žmogus yra visiškai atsiribojęs ir bukas. Kuo daugiau miegi tuo bukesnis jautiesi, kadangi labai daug energijos yra išnaudojama miegant.